Reklam

Mustafa Çöl: SANJET'in borcu sıfırlandı!..

SANJET A.Ş’NİN GEÇMİŞ DÖNEMLERE AİT BORÇLARI BİTTİ

Mustafa Çöl: SANJET'in borcu sıfırlandı!..
01 Nisan 2021 - 15:08
Sandıklı Belediyesi bünyesinde bulunan SANJET A.Ş’nin 2014 yılı öncesi Sosyal Güvenlik Kurumu borcu olan 12.824.141,51 TL’nin ödendiği Başkan Mustafa Çöl’ün sosyal medyada yaptığı paylaşımla vatandaşlarımıza duyuruldu.

Başkan Mustafa Çöl tarafından yapılan açıklamada; “SANJET A.Ş. 2014 Yılı öncesi sosyal güvenlik kurumu borcu olan 12.824.141,51 TL (Milyon) bugün itibari ile ödemek bizlere nasip oldu.

24.09.2019 tarihinde SANJET şimdiki ve önceki dönem yönetim kurulu üyelerimize, ortakları Ticaret Odamıza, Esnaf Odamıza, Sebzeciler ve Manavlar Odamıza, Ziraat Odamıza, Şoförler Odamıza ve başkanlarımıza İcra takibini özel olarak başlatan zat kimden nasıl talimat alarak bu işlemi SANDIKLI’ya yaptığını biliyoruz ve zamanı gelindiğinde açıklayacağız.

Süreçte destek olan Oda Başkanlarımıza ve SANJET yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.

Sanjet Vergi Borcu:0 TL
Sanjet SGK Borcu :0 TL

31 Mart 2021 tarihe not olarak düşün.
Bizim  Başka SANDIKLI’mız YOK...
İnşallah Sandıklı’mızın gözbebeği olan SANJET A.Ş bir daha böyle durumlara düşmeyecek ve güzel hizmetleri ve projeleri ile Yurtiçi ve Yurtdışında örnek olmaya devam edecektir. Saygılarımla…”

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdurrahman GÜRAY
    2 hafta önce
    2014 yılı öncesi borç için icra göndermesi gayet normal değil mi? Altında ne arıyorsunuz başkan bey? Sosyal güvenlik kurumu devletin kurumu değil mi? ben mi yanlış biliyorum? böyle sözlere gerek yok bence. sandıklı için çabaladık borcumuzu ödedik deseniz daha iyi olurdu.. biliyorum 2014 öncesi siz yoktunuz ama sandıklı hepimizin sandıklısı diye düşünüyorum. neyse görevinizde başarılar dilerim. çalışmalarınızı takip ediyoruz ve destekliyoruz Allaha emanet olun.