Reklam

SALİM PANCAR: AFYONSPOR A.Ş. OLURSA BEN VARIM!..

Gazete 3’ten Mehmet Emin Güzbey’e konuşan İKBAL Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar, AFJET Afyonspor hakkında düşüncelerini paylaştı.

SALİM PANCAR: AFYONSPOR A.Ş. OLURSA BEN VARIM!..
24 Eylül 2020 - 13:56
Gazete 3’ten Mehmet Emin Güzbey’e konuşan İKBAL Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar, AFJET Afyonspor hakkında düşüncelerini paylaştı.Kulübe hem maddi hem manevi olarak destek sunmaya hazır olduklarını söyleyen Pancar, başkanlığa yeşil ışık yaktı. 

Güzbey'e açıklamalarda bulundu.Pancar; "Afyonspor’un kendisine ait bir tesisi olduğu takdirde buradaki sporcuların tüm yemek masraflarını kendisinin üstleneceği sözünü veren Salim Pancar, ‘Afyonspor acilen Anonim Şirket haline dönüştürülmelidir. Eğer bu olduğu takdirde bana sürekli olan teklif edilen Başkanlık için varım derim. Afyonspor Anonim Şirket olduğu takdirde bir kaç yıl içerisinde en üst lige çıkabilir. İlimizin potansiyeli vardır bu konuda’ dedi." dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • 52/1 Afyonlu
  6 ay önce
  evet bir bilen varsa oda işte yapın a.ş.verin bakın af.sp.a yanlız bizim afyon şivesi biraz sert haaas.pançarda afyonluluğu iyibilenlerden maçkaybedinçe af.şivesi sert olur ona göre haaahazırsan o baş.yakışır???İŞBİLENİN KILIÇ KUŞANANINDIR???sözüle verin s.pançar a görün af.sp.uu
 • İbrahim Düğüncü
  6 ay önce
  Salim Pancar'ın görüşlerine katılıyorum.
 • Id
  6 ay önce
  Beyefendi doğru söylemiş.Aynen katılıyorum...Türk fuþbolunun kurtuluşu şirketleşmedir.