Reklam

Salih Memişoğlu hayatını kaybetti

Salih Memişoğlu hoca hayatını kaybetti! İstanbul'daki hayvanat bahçesinde silahlı saldırı

Salih Memişoğlu hayatını kaybetti
10 Mart 2021 - 00:08 - Güncelleme: 10 Mart 2021 - 22:47

 

İstanbul Çekmeköy'deki hayvanat bahçesinde çıkan silahlı kavgada ünlülerin hocası olarak bilinen ünlü biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ve O.F.Z. isimli vatandaş hayatını kaybederken, O.Ö. isimli şahıs ise ağır yaralandı. Polis, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

 

İstanbul'da Çekmeköy'de bulunan hayvanat bahçesinde çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

MEMİŞOĞLU HOCA VE AKRABASI HAYATINI KAYBETTİ

Silahlı kavgada metafizik hocası Salih Memişoğlu ve akrabası O.F.Z. hayatını kaybederken, O.Ö. isimli şahıs ise yaralandı.

Olay sonrası saldırgan M.Ö. otomobille hızla kaçarken Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı.

KAYMAKAMLIKTAN AÇIKLAMA YAPILDI

Çekmeköy Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, "Bugün 14.00 sıralarında ilçemizde Çatalmeşe Mahallesi'ndeki bir alışveriş merkezinde işyeri sahibi S.M. ile şüpheli M.Ö. isimli şahıs arasında meydana gelen olayda; Şüpheli M.Ö. tarafından silahla açılan ateş sonucu S.M. ile Ö. F.Z. adlı şahıslar hayatını kaybetmiş, O.Ö. isimli şahıs yaralanmıştır.


YAPTIĞI YARDIM VE HAYIR İŞLERİ HAFIZALARA KAZINDI
Çevresinde yardımsever kişiliği ile tanınan Metafizik hocası Salih Memişoğlu, yetimler ve ihtiyaç sahipleri için çok sayıda yardım projeleri düzenlendi. Memişoğlu hoca, Oğlu Burak Memişoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği ‘Azazil 2: Büyü’ filminin gişe gelirlerini, yapımında kendisinin de öncülük ettiği Hatay’daki Dünya Şehit Çocukları Vakfı’na bağışlamıştı.
 

SALİH MEMİŞOĞLU HOCA DÜNYA ÇAPINDA İSMİNİ DUYURMUŞTU

Salih Memişoğlu  1967 Trabzon'da dünyaya geldi. Aslen Of'lu olan Salih Memişoğlu, dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanıydı. Metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan, ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım gibi konularda aralarında ünlü isimlerinde olduğu kişilere hizmet veriyordu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum