Reklam

SAHİPATA MAHALLESİNDE POLİSE KÜREKLE SALDIRI

Afyonkarahisar Merkez Sahipata mahallesinde görevini yapan polislere vatandaş kürekle saldırdı 

SAHİPATA MAHALLESİNDE POLİSE KÜREKLE SALDIRI
24 Mayıs 2020 - 14:12 - Güncelleme: 24 Mayıs 2020 - 17:01
Afyonkarahisar Kocatepe Polis Merkezi sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayda; psikolojik tedavi gören ve adli dengesi yerinde olmayan O. P. isimli şahsın ailesine eziyet ettiği iddiasıyla kardeşi İ. P. tarafından 112 Acil Çağrı merkezine ihbarda bulunulmuş ve ihbar üzerine emniyet ve sağlık ekipleri şahsı tedavi amaçlı hastaneye sevk etmek üzere ihbarda belirtilen ikamet adresi Veysel Karani Mahallesine intikal etmiştir.

Ekipler adrese gittiklerinde eline piknik tüpü ve ateş alan şahıs yaklaşılması halinde tüpü patlatacağını söylemiş ve ikna çabaları sırasında da evin arka penceresinden kaçmıştır.Şahsı takip eden emniyet ekipleri Sahipata Mahallesi Seyhan Caddesi üzerinde şahsı tekrar ikna etmeye çalışmış bu sırada elindeki kürek ile iki emniyet personelimize saldırarak yaralamıştır. Yaralanan emniyet personellerimiz Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından taburcu edilirmiştir. O. P. isimli şahıs gözaltına alınarak hakkında adli işlem başlatılmıştır. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hüseyin
  10 ay önce
  Türk Polisi vicdanı merhameti tüm Dünyaya örnektir. Bu gibi haberler neden tv lere yansımıyor. Akli dengesi yerinde değil diye kendisinin hayatını tehlikeye atıp merhametiyle karşısındakini kurtarmaya çalışıyor. Abd de izleteceksin hepsi utanacak. Tek bişey söyleyeceğim Kahraman Polislerimize. O da Allah c.c. Razı olsun. Biz yapılanların karşılığını veremedik onlara. Rabbim Mahşerde mükafatlandırsın amin.
 • A.adsiz
  10 ay önce
  Cezası ağır verilmeli.