Reklam

SABAH ARABASININ BAŞINA GİDİNCE NEYE UĞRADIĞINI ŞASIRDI!..

Sabah uyanıp otomobilinin yanına gelen aile üyeleri neye uğradığını şaşırdı Park halindeki otomobilin kaportasını bıçakla çizip, lastiklerini kestiler Afyonkarahisar'da sabah uyanıp park halindeki otomobillerinin başına gelen aile hayatının şokunu yaşadı.

SABAH ARABASININ BAŞINA GİDİNCE NEYE UĞRADIĞINI ŞASIRDI!..
13 Eylül 2020 - 18:51
Sabah uyanıp otomobilinin yanına gelen aile üyeleri neye uğradığını şaşırdı

Park halindeki otomobilin kaportasını bıçakla çizip, lastiklerini kestiler

Afyonkarahisar'da sabah uyanıp park halindeki otomobillerinin başına gelen aile hayatının şokunu yaşadı. Otomobilin lastiklerinin kesildiğini ve kaportanın büyük kısmının bıçakla çizildiğini gören araç sahibi polise başvurdu.

Olay, Esentepe Mahallesi 325 Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Abdullah Erkoç sabah uyanıp kızı ile birlikte 44 ABY 753 plakalı aracının başın geldiğinde gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı. Aracının sağ kısmının baştan başa kesici bir aletle çizildiğini ve iki lastiğinin bıçakla kesildiğini gören Erkoç polisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye giden polis ekipleri olayla ilgili tutanak tutarak inceleme başlattı.

Olayı kim ya da kimler tarafından gerçekleştirildiğini bilmediğini ifade eden Erkoç, "Sabah uyandığımızda gördük ki lastikler kesilmiş ve araba çizilmiş. Bu bölgede daha önce hiç rastlamadım, gece de ses falan duymadım. Kim yaptıysa ve bulunabilirse cezasını çeksin istiyoruz" dedi.

Öte yandan, olaydan dolayı otomobilde önemli miktarda maddi hasar meydana geldiği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aliyar
    10 ay önce
    Sahibine zarar veremeyip. Aracına zarar verenlerin Allah beyinlerinde kanserler. Çıkarsın inşallah aynısı benim başıma iki defa. Geldi