Reklam

SAADET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI, BARO’YU ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan ile Başkan Yardımcıları Hüseyin Ayva ile Erhan Akpınar, Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin’i ziyaret etti.

SAADET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI, BARO’YU ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan ile Başkan Yardımcıları Hüseyin Ayva ile Erhan Akpınar, Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin’i ziyaret etti.

SAADET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI, BARO’YU ZİYARET ETTİ
08 Temmuz 2020 - 13:37

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan ile Başkan Yardımcıları Hüseyin Ayva ile Erhan Akpınar,  Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin’i ziyaret etti.

Son siyasi  gelişmeler, çoklu baro sistemi ve çeşitli konuların görüşüldüğü ziyaret yarım saati aşkın sürdü. Baro Başkanı  Turgay Şahin, Baro olarak her siyasi görüşe açık olduklarını  belirterek “Bunu en iyi baro yönetimimizde görebilirsiniz. Her siyasi görüşten avukat arkadaşlarımız var. Görüşler farklı olabilir, önemli olan birlik ve beraberlik içinde çalışmalar yapabilmektir. Biz de Afyon Barosu olarak bu birlik ve beraberlikle güzel işler yapmayı sürdürüyoruz” dedi. 

Baro Başkanı Şahin, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan ve Başkan Yardımcıları Hüseyin Ayva ile Erhan Akpınar’ın ziyaretinden memnun kaldıklarını söyledi.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan ziyarette Çoklu Baro Sistemi ve İstanbul Sözleşmesi konularında görüşlerini bildirdikten sonra partisinin hazırlamış olduğu raporu takdim etti.

 

SAVUNMA MİTİNGİNE

AFYON’DAN TAM DESTEK

Çoklu baro sistemine  geçilmesinin ilk ortaya atıldığı andan itibaren yanlış  olduğunu  savunan ilk barolardan biri olan Afyonkarahisar Barosu, Ankara’daki savunma mitingine de tam destek verdi.

Çoklu baro sisteminin yanlışlıklarını  yazılı  ve görsel basında sık sık gündeme getirerek hatalı olduğunu belirten  Baro Başkanı  Turgay Şahin, Bizler her zaman diyalogdan yana olduğumuzu beyan ettik. İstişare ile gerekli düzenlemelerin yapılabileceğini savunduk” dedi.

Geçtiğimiz hafta Ankara’da gerçekleştirilen savunma mitingine Turgay Şahin Başkanlığındaki  Afyonkarahisar Barosu yoğun katılım sağladı. 

Ankara Barosunun düzenlediği savunma mitingi önce Anıt parkta yapılacaktı, ancak Valilik mitingi yasaklamasıyla  yurdun çeşitli şehirlerinden gelen  baro başkan  ve üyeleri Ankara Adliyesi önünde toplanarak  çoklu baro sistemini protesto ettiler.

Afyon Baro  Başkanı  Turgay Şahin’den

GENÇ MESLEKTAŞLARA 

DOSTLUK ZİYARETİ

Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin, yıllardır sürdürdüğü meslektaş ziyaretlerine devam ediyor.

Baro Başkanlığı ve duruşmalardan arta kalan zamanlarda, tüm meslektaşlarının bürolarını ziyaret eden Başkan Şahin, bu geleneğini devam ettiriyor. Özellikle avukatlık mesleğine  yeni  başlayan üyelerini  ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Baro Başkanı Şahin, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar hep meslektaşlarımızı ziyaret ettik, sorunlarını dinledik. Meslekte yıllarlını vermiş büyüklerimizi ziyaret ederken, genç meslektaşlarımızı da ihmal etmedik. Genç arkadaşlarımızın daha fazla desteklenmeye daha fazla motivasyona ihtiyaçları olabilir diye onları sık sık ziyaret ediyoruz”  diye konuştu.

Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin, son olarak Baro’nun genç avukatlarından Şerife Keskin Coşkun ile Gonca Alhan Okyar’ı bürolarında ziyaret etti. Genç avukatlar Coşkun ve  Okyar’ın  Baro Başkanı  Şahin’in ziyaretinden son derece memnun kaldıkları  ifade edildi. 


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • afyonlu
    1 ay önce
    zamanında refah partisi kapatılırken barolar sizi ziyaret etti mi yakında saadet partisi kerhane açılışına da giderler ne hale düştün be saadet