SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN HÜSEYİN UĞURLU 'DAN AFSİAD'A ZİYARET

SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN HÜSEYİN UĞURLU 'DAN AFSİAD'A ZİYARET

SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN HÜSEYİN UĞURLU 'DAN AFSİAD'A ZİYARET
05 Mart 2019 - 18:09 - Güncelleme: 07 Mart 2019 - 09:12

 

 

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin UĞURLU ve Ekibi derneğimiz AFSİAD’ı ziyaret etti.

Yapılan ziyaret heyetini Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU , Yönetim Kurulu Üyeleri , Akif İŞBİLİR ve Kamil AVYALI karşıladılar.

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin UĞURLU , ”Afyonkarahisar’ın önemli sivil toplum örgütlerinden AFSİAD ’a bugün yapmış olduğumuz ziyareti kabul ettiğinizden dolayı teşekkür ederim. Şehrin bir takım sorunlarını yakinen biliyoruz ve çözümü için projeleri hazırlayacak teknik ekibimizle beraber hareket ediyoruz. Şehrimizi sizin gibi değerli, sivil toplum kuruluşları ile beraber birlikte yönetmeye talibiz AFSİAD’a tekrar teşekkür ederim” diye konuştu

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU ise ” Derneğimize yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı dernek üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Belediye başkan adaylarımızın seçim sürecinde ortaya koyduğu yapılan projeleri seçimden sonra halkımızın seçtiği belediye başkanı tarafından değerlendireceğini düşünüyoruz. Şehrimize değer katacak projeler zayi olmayacaktır, yerel seçim sürecinin şehrimize, bölgemize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını dileriz.” diye konuştu.

Ziyaret, karşılıklı görüşlerin konuşulduğu bir sohbet ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum