Reklam

PTT'DEN YÖRESEL ÜRÜN KAMPANYASI

PTT'DEN YÖRESEL ÜRÜN KAMPANYASI

PTT'DEN YÖRESEL ÜRÜN KAMPANYASI
20 Kasım 2019 - 12:29

Afyonkarahisar’ımız, marka şehir olma yolunda hızla emin adımlarla ilerliyor. Gastronomi alanında 2019 UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dahil olan şehrimizin yöresel lezzetlerini ülkemizin dört yanına götürebilmek adına Şehrimizin coğrafi işaret tescili almış olan lokum, sucuk, haşhaş, Patatesli köy ekmeği ile ekmek kadayıfı gibi yöresel lezzetlerimize Yöresel İndirim Kampanyası düzenledik.

PTT olarak, Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; değişim, dönüşüm ve gelişime uygun, yenilikçi bir anlayışla hizmetlerimizi Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte, bu kampanya ile İlimizin tanıtımına ve ekonomisine katkı sunmayı amaçlamaktayız. Günün koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bu kapsamda; Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak 3 ay süre ile 20 Kasım 2019 – 20 Şubat 2020 tarihleri arasında yöresel ürünlerimizi tüm vatandaşlarımız %30 indirimli gönderebileceklerdir.

MEHMET ÖRSDEMİR

AFYONKARAHİSAR PTT BAŞMÜDÜRÜ

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Erol
    7 ay önce
    İnternet den satım aldığım ürünü, ısrarla ptt kargo ile göndermelerini istemez olaydım. Perşembe verdiğim sipariş cuma ptt kargoya verilmiş. Takip numarası ile takip ettim. Pazar günü afyonkarahisar pidm de görülüyordu. Pazartesi, salı gelen olmayınca telefon ile sormak istedim. Saatlerce cevap veren olmadı. Atladım arabama sahipata daki merkeze vardım. İlgisiz, bilgisiz personel ile karşılaştım. Sorunumu anlatınca, işlerinin yoğunluğundan,, dağıtıcının azlığından 15dk. Dinledim. Telefona cevap vermemelerini de yoğunluga bağladılar. Yarım saatte kolimi ancak teslim ettiler. Bu arada biri hariç masadan kalkmadıkları gibi telefonlara da cevap vermediler. Ptt başmüdürü hemşerimize duyurulur. Birdaha ptt kargo benim için bitti tabi.