Reklam

PROF. DR. VEYSEL EROĞLU PARKI AÇILIYOR

PROF. DR. VEYSEL EROĞLU PARKI AÇILIYOR

PROF. DR. VEYSEL EROĞLU PARKI AÇILIYOR
19 Mart 2019 - 13:08 - Güncelleme: 19 Mart 2019 - 13:10

 

Park bahçelerde destan yazan Afyonkarahisar Belediyesi, İzmir Yolu Kocatepe Asri Mezarlık karşısında 55 bin metrekare alan üzerine oluşturduğu ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkını hizmete açıyor. Şehrimize ve ülkemize kazandırdığı eserlerle 'SUYUN FATİHİ' unvanını alan eski Orman ve Su İşleri Bakanımız, Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun ismine yakışır bir esere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, bir parktan fazlası olan bölgede sadece çocuklar için değil, yetişkinlerinde büyük keyif alacağı bir projeye imza attı. Yarın (20 Mart Çarşamba) saat 17:00’de yapılacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkı açılış törenine tüm halkımız davetlidir.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

            Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde yapımı tamamlanan  ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkını hizmete açıyor. Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun ismine yakışır parkı vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

        Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'millet kıraathanesi'nin de içerisinde yer aldığı parka yürüyüş yollarından, süs havuzuna, kapalı ve açık çocuk oyun alanlarından yetişkinlerinde keyif alacağı ayak voleybolu, ayak bilardosu, ayak tenisi, langırt, bowlink, plaj voleybolu, macera parkuru, mini golf, halı saha, basket ve voleybol sahası, hava bisikleti, kafeteryaya kadar her şey düşünüldü. Açılışa özel ilk gün hava bisikletleri ücretsiz olacak. Yarın (20 Mart Çarşamba) saat 17:00’de yapılacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkı açılış törenine tüm halkımız davetlidir.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Vedat KAYA
  2 ay önce
  Ben AKP''li değilim 3 Yıldır da her ay en az 15 gün Afyonda kalıyorum Elim boş olunca Zafer Yolu''ndan Suhut'a kadar da giderim Diğer çevreleri Gazlıgöl taraflarını da gezerim. Nacizane teşviktim şudur ki; Veysel EROĞLU Afyonkarahisar için çok mücadele eden AFYONKARAHISAR'da artı değer katan bir siyasetçi..Tek şanssızlığı Mevcut Belediye başkanı gibi bir şahısla çalışmak zorunda kalmasıdır. Başka bir belediye başkanı olsaydı AFYON SIMDI BIR AFYON daha olmuştu. Veysel EROGLU'nu memleketi için yaptıklarından dolayı canı gönülden tebrik ederim..
 • Tunç TEKİN
  2 ay önce
  İfadeleriniz biraz karışık.Afyonlu değilsiniz ama Burhanettin Çoban'ın iyi bir belediye başkanı olmadığını hemen anlamanız bana garip geldi.Gezdiğiniz yerler zaten mücavir alan dışında yani Gazlıgöl veya Şuhut'ta belediye var.Veysel beyi överken Burhanettin beyi tenkit etmeniz çok garip.Bu iki isim gayet uyumlu çalıştılar.
 • NEVZAT KAYNAK
  3 ay önce
  Veysel Eroğlu'nun adı o kadar çok yere verildi ki gına geldi.Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Erzurum'da bir iki yerde adı var.Aşağı yukarı her iki bakan da aynı süre bakanlık yaptılar.Recep beyin sağlıkta neler yaptığı ortada.Her şeyin aşırısı fazladır.
 • Alparsan BAŞTÜRK
  3 ay önce
  Fabrikalar kurun, iş ve işçi için istihdam yaratın. Ne yapalım parkı. Zaten 1 Nisan 2019 da size her şey bedava olacak.