Reklam

POZİTİF OLDUĞU HALDE EVİNDE BULUNAMAYAN OKUL MÜDÜRÜ KYK YURDUNA YERLEŞTİRİLDİ!..

Afyonkarahisar'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için izolasyonda olması gereken okul müdürü, polis ekiplerince yakalanarak Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirildi.

POZİTİF OLDUĞU HALDE EVİNDE BULUNAMAYAN OKUL MÜDÜRÜ KYK YURDUNA YERLEŞTİRİLDİ!..
04 Kasım 2020 - 15:11 - Güncelleme: 04 Kasım 2020 - 15:34
Afyonkarahisar'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için izolasyonda olması gereken okul müdürüpolis ekiplerince yakalanarak Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirildi.

Alınan bilgiye göre, Kovid-19 testi pozitif çıkan ve izolasyonda olması gereken okul müdürü S.D, İl Salgın Denetim (İSDEM) ekiplerince yapılan kontrolde evinde bulunamadı. Durumun bildirilmesi üzerine S.D, polis ekiplerince yakalandı.

Organize Sanayi Bölgesindeki KYK'ye ait Tınaztepe Öğrenci Yurdu'na yerleştirilen S.D'ye adli ve idari cezai işlem uygulandığı bildirildi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • afyonlu
  8 ay önce
  bu kadar sorumsuzluk olur mu .birde o halde sınıfları dolaşmış.sınavlarıda ertelediler.son sınıf öğrenciler üniversiteye hazırlanıyorlar.bu müdürüm haftada iki gün egitim alan bu çocuklara beden resim gibi ana derslerin eğitimini verdiriyor.m eğitime şikayette bulunuldugu halde hiç bir önlem alınmadı.tabi arkası kalın olunca her şeyi yapmaya güçleri yetiyor
 • Afy
  8 ay önce
  Cahile zaten laf anlatamyorsunuz.Müdüre yakışırdı mı diyeceğiz.Öğretmenleri öğrencileri hiçbir aklına getirmedin mi.
 • Ahmet Tunç
  8 ay önce
  İzalasyondan durmayan 35 -40 yıllık ilahiyatçı öğretmen,müdür kaç kişiye virüs bulaştırdın,kaç kişiyi hasta ettin Bu kul hakkı değil mi ? Yazık çok yazık söyleyecek kelime bulamıyorum.Vali Beyin ibret-i alem için bu müdürün hemen emekli olmasını istemesi emekli olmazsa müdürlükten acilen alması ve kamuoyuna duyurması çok iyi olur.