Reklam

Okul Müdüründen Kılıçdaroğlu'na sert tepki!..

Sinanpaşa Tınaztepe Çok Programlı Lisesi Müdürü Eyyup Bayrak'tan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme!..

Okul Müdüründen Kılıçdaroğlu'na sert tepki!..
24 Mayıs 2021 - 16:09 - Güncelleme: 24 Mayıs 2021 - 16:30
Sinanpaşa Tınaztepe Çok Programlı Lisesi Müdürü Eyyup Bayrak'tan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme!..

Okul Müdürü Eyyup Bayrak, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kastederek "Porno kasetle genel başkan olanlar mafya filmiyle iktidar olmaya çalışıyor..." yazdı.

Okul Müdürü Bayrak'ın paylaşımı, takipçilerinden de destek gördü.

Bayrak, sosyal medya hesabından yaptığı başka bir paylaşımlarda da İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "At hırsızı seni..." diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşımlar...

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Afyonlu
  2 hafta önce
  Yorumları okuyun. Müdür başarılı diye bu şeyleri devlet memuru olması dolayısıyla yazamaz. Bu karşı görüş içinde geçerlidir. Sol bir hükümette sol görüşlü bir devlet memuru her türlü yazı yazmasını uygun görürmüsünüz.
 • Halil Yıldırım
  2 hafta önce
  Siyaset etmek için siyasi olmak mı gerekir? adam kendi kisisel sayfasında eleştirel bir yazı yazmız ne var b unda? okul sınırları içinde yazmıssa tamam haksız.Muhalefet hep AT gözlüğü takmak zorunda mı? Bu kafa ile cehepe sadece koministlerden oy alır!
 • Seyhan Yılmaz
  2 hafta önce
  chplilerin zoruna gitmiş anlaşılan sanırım bu afyonhaberde chp tabanına hitap ediyor yoksa bunu haber diye yapmazlardı çünkü haber değeri yok adam fikirlerini belirtmiş ne var bunda fikir özgürlüğü sadece chplilerimi var sizde doğru düzgün haber yapın
 • Doğrucu Davut
  2 hafta önce
  Yalan mı . chp taciz tecavüzcü partisine dönüştü. Ben söylemiyorum chp binalarında taciz ve tecavüze uğrayıp sadece sesini duyurabilen kadınlarımızın feryadı.
 • Müdür Yardımcısı
  2 hafta önce
  Yalakalıkla itham ettiğiniz ve çocukların emanet edildiği müdürün eğitim başarılarından sadece birkaçı: -Avrupa Birliği Erasmus projesi gerceklestiren ve çocuklara 4 ülke gösteren ilcenin tek okulu. -Tübitak Lise Ögrenciler Projeleri Turkiye derecesi alan ilcenin tek okulu. -Her sene üniversiteye ilçede en fazla ögrenci yerlestiren okul. -Üst üste 5 sene Tubitak Konya Bölge finallerine giden Afyonun tek okulu. -Gençlik ve spor Bakanligi GPDP yürütücülünü gerçeklestiren ilçenin tek okulu. -3D dersliği, bocce sahası, bahçe satrancı,açık spor sahası olan ilçenin tek okulu. -Son 2 senede okul sporlarında(dart) Afyonkarahisarımızı bölgede temsil eden ilçenin tek okulu. -ERG ' de Afyonkarahisarimizi temsil eden tek okul. Daha sayayım mı? Haa sizde bu hizmetlerin 10'da1 ini bir vatan evladına sunun.Ondan sonra UTANMAYACAKSANIZ eğer bu yakışıksız yorumlarınızı yaparsınız !!!
 • koca afyonlu
  2 hafta önce
  işte tüm bu saydıklarınız okul müdürünün söylediklerinden sonra bir önemi kalmıyor... öğretmenlik atamızın da dediği gibi en kutsal meslektir öğrenciler size emanet edilmiştir... öğretmenin işi onun bunun yorumunu yapmak değildir... şu güzel vatan tepeden aşağı bu zihniyette insanlarla dolu olduğu sürece biz daha çok geriden gideriz...
 • Okuyucunuz
  2 hafta önce
  Yalaka müdür hedefin ne sana insanlar çocuğunu emanet ediyor sana ne siyasetten öğrencilerle ilgilen şuna emin ol yalakalık sana bişey kazandırmaz kula kul olma yalaka müdür
 • Afyonlu
  2 hafta önce
  Siyaseti seviyorsan okul müdürlüğünü bırakıp siyaset yap.