Reklam

MÜŞTERİ KILIĞINA GİREN POLİS EKİPLERİNDEN FUHUŞ OPERASYONU

MÜŞTERİ KILIĞINA GİREN POLİS EKİPLERİNDEN FUHUŞ OPERASYONU

MÜŞTERİ KILIĞINA GİREN POLİS EKİPLERİNDEN FUHUŞ OPERASYONU
20 Ocak 2020 - 15:27 - Güncelleme: 20 Ocak 2020 - 15:45

 

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sosyal medya üzerinden fuhuş yaptığı tespit edilen iki kişi düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri fuhuşla mücadele kapsamında Twitter ve İnstagram isimli sosyal medya uygulamalarında “Afyon Nefes ” ve “Miramira” isimleriyle paylaşım yapan kişilerle irtibata geçti.
Müşteri kılığına giren polis ekipleri, 0531 471 … numaralı telefona ait Whatsapp hesabı üzerinden irtibata geçtikleri Y.Ö. ve M.A. ile Erenler Mahallesi’nde buluştular. Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen Y.Ö. ve M.A. twitter ve instagram hesapları üzerinden vermiş oldukları numara ile müşteri temin ettiklerini, müşterilerin ayarladıkları yerlerde ücret karşılığında cinsel ilişkiye girdiklerini taksi şoförünün sadece kendilerini taşıdığını konu ile ilgisinin olmadığını beyan ettiler. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile Y.Ö. ve M.A ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldılar.
 
Kaynak:Kocatepe Gazetesi
 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Fekeli
  1 ay önce
  Devam edin kardeşim devam edin Sizler böyle yaptığınız sürece bütün mekanları Gazinoları keraneleri kapattığınız sürece bu insanlar daima suç işlemeye devam edecektir Allah belanızı verecek zaten devam edin siz
 • serhat hoca
  1 ay önce
  Yakaladın da ne oldu yine serbest kaldılar madem uğraşıp yakalamasaydınız.Ne kadar saçma bir kanunla yönetiliyoruz.