Reklam

Muhalefet partileri şov ve reklam peşinde

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Mısri Mahallesi etrafında yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında konuştu.

Muhalefet partileri şov ve reklam peşinde
04 Mart 2021 - 12:52
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Mısri Mahallesi etrafında yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında konuştu.

Başkan Kocacan, “Muhalefet partilerin açıklamalarına bakıyoruz ki, şov peşindeler. Prim elde etme derdindeler. Türkiye genelinde genel başkanlarının yaptığı karalama siyasetini ilimizde de devam ettiriyorlar” dedi

Mısri Mahallesi-İmaret Camii ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi’yle ilgili geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Kentsel Dönüşüm Derneği yetkilileri ve mahalle muhtarları ile bir görüşme yaptıklarını söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, 5 mahalleyi kapsayacak olan kentsel dönüşüm projesinde vatandaşların mağdur olmaması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan basın açıklamasında şunları söyledi:

“Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Kentsel Dönüşüm Derneği yetkilileri ve mahalle muhtarları bizleri ziyaret ederek bir dosya sundular. Bizlerde kendilerine o bölge de yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gerekli çalışmayı yapacağımızı ifade ettik. Dosyayı inceledikten sonra konuyu Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ilettik. Cumhur İttifakının bir kanatı olarak vekilimiz Ankara’da, MHP İl Başkanlığı olarak bizde yerel de vatandaşlarımızın mağdur olmaması için bir çalışma içerisindeyiz. Yine konuyla ilgili Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve geçtiğimiz gün ziyaretimize gelen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Uluçay ile istişare ettik. Cumhur İttifakı olarak burada yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için elimizden gelen girişimleri yapacağız. Hatta Ankara’da Cumhur İttifakı Milletvekilleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ziyaret ederek vatandaşlarımızın talep ve isteklerini ileterek istişare halindeler. Kentsel Dönüşüm ile ilgili yapılacak olan çalışmalarda vatandaşlarımızın rızası olmadan kesinlikle adım atılmayacaktır. MHP İl Başkanlığı olarak konunun takipçisi olacağız”

Muhalefet partileri vatandaşı düşünmememkte, bu konuyla ilgili reklam peşinde olmuşlardır. Muhalefet partilerin açıklamalarına bakıyoruzki, şov peşindeler. Prim elde etme derdindeler. Türkiye genelinde genel başkanlarının yaptığı karalama siyasetini ilimizde de devam ettiriyorlar. Buradan size ekmek çıkmaz. Afyon için elini taşına altına koymayıp, yapılan hizmetin önüne geçerek sözde sahip çıkıyoruz izlenimi verip kendi siyasi reklamlarını yapıyorlar. Bizde Cumhur İttifakı olarak bunların oyunlarını hep bozduk, bozmaya da devam edeceğiz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum