Reklam

MİTHAT KÖRLER´DEN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET

MİTHAT KÖRLER´DEN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET

MİTHAT KÖRLER´DEN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET
12 Haziran 2019 - 19:09

Ünlü sanatçı Mithat Körler, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti.

                Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, sevilen sanatçı Mithat Körler, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.

                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Zeybek yerel seçimler öncesi herkesin aşina olduğu seçim şarkısını Mithat Körler'in hediye ettiğini söyledi.

                Söz ve müziğini Mithat Körler'in bizzat kendisinin hazırladığı seçim şarkısının çok beğenildiğini belirten Başkan Zeybek, "Sağolsun değerli sanatçımız Mithat Körler, seçim öncesinde bizim için çok güzel bir jestte bulunmuştu. Şarkı halkımız tarafından da çok beğenildi. Bize de o süreçte büyük moral ve motivasyon verdi. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

                Ünlü sanatçı Mithat Körler de kabulü nedeniyle Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet NAM
  1 yıl önce
  Sayın başkan AFYON'un simgesi olan spor kulüplerimizin bir an önce faal duruma geçmesini ve vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmenizi bekliyoruz
 • Davud
  1 yıl önce
  Pardon ama ünlü sanatçı derken... Dalga mı geçiyorsunuz? 70 milyondan tanıyan 70 kişi zor çıkar muhteremi.