Reklam

MİLLETVEKİLİ TAYTAK'TAN BAKAN YARDIMCISI ÖZKALDI'YA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı'yı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar ile ilgili projeler görüşüldü. 

MİLLETVEKİLİ TAYTAK'TAN BAKAN YARDIMCISI ÖZKALDI'YA ZİYARET
13 Ekim 2020 - 12:08
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım ve Orman Bakan Yardımcıs Akif Özkaldı'yı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar ile ilgili projeler görüşüldü. 





MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkald'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette ikili Afyonkarahisar’da yapılacak olan projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.



Projeler görüşüldü Milletvekili Taytak, geçtiğimiz aylarda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya gelmiş Afyonkarahisar’ın tarım ve hayvancılık alanındaki projelerini sunmuştu. Milletvekili Taytak, Bakan Yardımcısı Özkaldı ile bu projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.



“Ortak paydamız Afyonkarahisar” Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, “Ortak paydamız olan Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti sunmak için Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ile elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” dedi. Milletvekili Taytak ziyaret anısına Özkaldı’ya Afyon mermerinden yaptırdığı haşhaş motifli Türk bayrağı hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum