Reklam

MİLLETVEKİLİ KÖKSAL, AFYON'DAKİ ASANSÖR DENETİM OLAYINI MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

Afyonkarahisar Miilletveekili Burcu Köksal, TBMMGenel Kurulundna gündem dışı söz alarak Afyonkarahisar merkezde Makine Mühendisleri Odasının bakım ve denetimi altında olan asansörlerin bakım ve denetimi odanın elinden alınıp yaklaşık üç yıl önce AYK adlı bir şirkete verilmesi ile bazı apartmanlarda daha sık bazı yerlerde daha seyrek denetim yapılması yüzünden yaşanan mağduriyetleri TBMM Genel Kurula taşıdı.

MİLLETVEKİLİ KÖKSAL, AFYON'DAKİ ASANSÖR DENETİM OLAYINI MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
10 Haziran 2020 - 23:52 - Güncelleme: 10 Haziran 2020 - 23:56
Afyonkarahisar Miilletveekili Burcu Köksal, TBMMGenel Kurulundna gündem dışı söz alarak Afyonkarahisar merkezde Makine Mühendisleri Odasının bakım ve denetimi altında olan asansörlerin bakım ve denetimi odanın elinden alınıp yaklaşık üç yıl önce özel bir şirkete verilmesi ile bazı apartmanlarda daha sık bazı yerlerde daha seyrek denetim yapılması yüzünden yaşanan mağduriyetleri TBMM Genel Kurula taşıdı.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Murtaza keskin
  8 ay önce
  Ayk firmasinin yaptigi isi kim denetliyor kafasına göre her geldihinde yeni asansore kirmizi etiket
 • Yakup
  8 ay önce
  Sayın vekilin amacınin bazı gruplarin rantini korumak olduğu sırıtıyor. Ayk ciddi çalışıyor fakat sudan sebeplerle asansörlere masraf çıkartıyor. Asansör şirketleri bu isden çok memnun gelirlerindeki artışın haddi hesabı yok. Vekilin odası eski gelirinin peşinde olan vatandaşa oluyor. Aidat adı altında vatandaş soyuluyor. Sayın vekil milyonlarca vatandaşın soyulması sizi etkilemiyor. Bir odayı düşünüyorsunuz. Vatandaş bunu seçimde hatirlayacak
 • Atakan03
  8 ay önce
  Her yıl gelip hiç bir iş yapmadan çok basit anlamsız bir bahane sunup kırmızı etiket yapıştırıyor, bir ay sonra tekrar yeşil ama aynı asansöre bir yol sonra tekrar kırmızı etiket. Bizim binamız üç yıllık asansörümüz yeni sistem ve garanti kapsamında. Nasıl oluyor üç yıl önce kırmızı sonra yeşil etiket oluyor. Üstelik her yıl yapılması mantıksız. Fiatıda çok yüksek.
 • afy
  8 ay önce
  Tek dertleri para kazanmak olan özel asansörcüler ipe sapa gelmez kusurlar bularak bu işi eziyete dönüştürdüler.Allahtan bu adamlar araçların fenni muayenelerini yapmıyor.YOKSA TRAFİKTE BİR ARAÇ BİLE BULAMAZSINIZ.