Reklam

MİDE BULANDIRAN OLAYDA DETAYLAR BELLİ OLUYOR!..

Adana merkezli aralarında Afyonkarahisar'ın da bulunduğu 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yapan ve polis operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

MİDE BULANDIRAN OLAYDA DETAYLAR BELLİ OLUYOR!..
09 Ekim 2020 - 14:34 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:56
 

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir şebekenin internet üzerinden swinger yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı.Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şebekeyi teknik ve fiziki takibe alan polis, 70'i evli, 1'i trans, 3'ü kadın toplam 74 kişinin, Türkiye genelinde gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde birlikte olduğunu tespit etti.

 

Mide bulandıran olayda, şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişiler için fuhşun ardından da birbirlerine 'kaz yolundu' diye mesaj attıkları öğrenildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey, toplam 74 kişinin, il il gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti.

Şüphelilerin adreslerini belirleyen polis önceki gün Adana merkezli, Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne'de eş zamanlı 80 adrese 500 polisle şafak vakti operasyon düzenledi.Operasyonda 69 şüpheli gözaltına alındı. Evlerde arama yapan polis, çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi. 

Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıpgrup halinde cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri 'yolunacak kaz' diye adlandırdığı, para karşılığı fuhşun ardından evlerinin erzaklarını da aldırdıkları öğrenildi. Şüphelilerin, fuhşun ardından da birbirlerine 'kaz yolundu' şeklinde mesaj gönderdiği öne sürüldü.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tekin çetin
    8 ay önce
    kelle kazyolu sonra sonra bilmem ne mesajı güncel haber okumak istiyorum sonuş ne kelle kazyolu işkenbe sakatad samanyolu uzay yolu vs. vs. .güncel haber istiyorum aşk ve aş için LÜTFEN