Reklamı Geç
Reklamı Geç
Reklam

MHP LİDERİ BAHÇELİ AFYONKARAHİSAR'DA MOLA VERDİ

MHP LİDERİ BAHÇELİ AFYONKARAHİSAR'DA MOLA VERDİ

MHP LİDERİ BAHÇELİ AFYONKARAHİSAR'DA MOLA VERDİ
16 Mart 2019 - 14:46 - Güncelleme: 16 Mart 2019 - 14:50

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Manisa ilinde düzenlenecek miting öncesi Afyonkarahisar kolaylı tesislerinde partilileriyle buluştu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Manisa ilinde düzenlenecek olan mitinge katılmak için Afyonkarahisar’dan geçerken kolaylı tesislerinde mola verdi. MHP Lideri Bahçeli’ye TBMM Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Celal Adan ve Ankara Milletvekili Mehmet Haberal’de eşlik etti. Bahçeli’yi, MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ve parti yönetimi karşıladı. Milletvekili Taytak ve İl Başkanı Kocacan’dan yerel seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan MHP Lideri Bahçeli, daha sonra Manisa ilinde düzenlenecek olan mitinge katılmak için ilimizden ayrıldı.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Tunç Tekin
  1 yıl önce
  Bahçeli çok ağır konuşuyor.Oysa boğaz dokuz boğum derler.Yani dikkatli konuş,ağzından çıkana dikkat et anlamında.Dün Tayyip Erdoğana dümdüz gidiyordu,bugün kanka.Dün Kılıçdaroğlu ile ortak çatı aday çıkarmışlardı,bugün küfrediyor.Nedir bu telaş?Bahçeli nasıl oldu da Akpartiye boyun eğdi? Acaba öteden beri söylenen kaset olayı gerçek mi?
 • NEVZAT KAYNAK
  1 yıl önce
  Uçaktan korkan,evlenmekten korkan,iktidar olmaktan korkan,parti içi muhalefetten korkan bir genel başkan.Bahçeli yarın diyelim Cumhurbaşkanı oldu (gerçekten yakışır),Amerika'ya,Avrupa ülkelerine,Afrika'ya nasıl gidecek?Sanıyorum bütün dünya liderleri,Bahçeli gibi büyük bir devlet adamının ayağına gelir ve fikir alırlar.Bahçeli bey geçen hafta 5 harflilerden bahsetti ya (Kemal,Meral,Temel),bu arada (Recep) unutulmuş,aslında söylemesi gereken en önemli isim (Trump), o arada kaynamış.Ben genel başkanımı çok seviyorum.Böyle adam dünyanın neresinde var?
 • serhat hoca
  1 yıl önce
  sol baştaki kişiye bakın altında kot pantolon üstünde takım elbise bu nasıl MHP protokolü
Reklamı Geç
Reklamı Geç