Reklam

Meral Akşener: Sayın Erdoğan, Afyon'u da gör

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis'teki grup toplantısında, Afyonkarahisar'daki kentsel dönüşüm olayını gündeme getirdi. Meral Akşener şunları söyledi:

Meral Akşener: Sayın Erdoğan, Afyon'u da gör
23 Haziran 2021 - 16:25 - Güncelleme: 23 Haziran 2021 - 16:26
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis'teki grup toplantısında, Afyonkarahisar'daki kentsel dönüşüm olayını gündeme getirdi. Meral Akşener şunları söyledi:

"Afyon'un merkezinde kentsel dönüşüm adı altında çökmeye çalışılan, Afyon'un göbeğinde Afyon'un kupon arazisi diye gördğünüz binlerce insanı ilgilendiren o çökme işini gör. Afyonlular senelerce acı içinde evlerine el konulmuş, yapılan evler büyük paralar karşılığı bu insanlara veriliyor, diyor ki bir yaşlı hanım, 1600 lira emekli maaşı alıyorum, bana verdikleri o evin parasını nasıl öderim, arsam benim çok değerliydi, Afyon tam merkezindeki o kupan arsayı elimizden alıyorlar, büyük paralar ödeterek bize ev vermeye kalkışıyorlar. O hanımı da senin troller bulurla. Sayın Erdoğan o hanımı kime benzettim biliyor musun, senin annele benim anneme benzettim. Allah ikisinin de mekanını Cennet etsin. O kadının kalbine bıçak saplama sayın Erdoğan, Afyon'u gör Sayyın Erdoğan" dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ALİ BİLİR
  1 ay önce
  Sayın bakanım Veysel Eroğlu sayın Milletvekillerim sayın Belediye başkanım Mehmet Zeybek bu işi bitirin yoksa AKP yi bitireceksiniz Sayın Cumhurbaşkanım (REİS'e) üzüleceğim bu iş anketle olmaz zenginin sesi çıkıyor bir şekilde hakkını arıyor gariban iyi kötü oturacak evim var diyor yeni ev verirlerse nasıl öderim diyor 2002 den beri AKP'ye oy veriyorum yine vereceğim kentsel dönüşüm halkın istediği gibi olmazsa veya iptal olursa bittik diyem
 • Emir
  1 ay önce
  Hadi bakalım bu kentsel dönüşüm meselesinden en çok kim nemalanacak, CHP den burcu hanım mı yoksa İP mi? Haaa bu arada bu işe davutoğlu ve babacan da el atmış haberiniz olsun elinizi çabuk tutun.
 • serdar
  1 ay önce
  bende iyi partiye oy verecek potansiyel yok. Ekonomiden dertliyiz. fakat iç ve dış düşmanlara inat Ak partici değilimsemde Erdoğancıyım. Ancak Meral Akşener Allah için doğru söylemiş. Erkmende ovada tarım arazisinde 20 kata izin ver Dağın eteğinde altı kayalık olan yerde 5 kat yetmedi her iki binanın arası 50 metre. büyük bahçeler siteler. burada Afyonun yerlisi arsa sahipleri belki görüntüyü bozar (haşa) göndermek lazım. Tabii arsa bedavaya getirilirse niye olmasın. zenginlerimiz bu trafik kördüğümünde saatlerce trafikte beklemesin. buralara çöksünler buradaki garibanlarıda 1 1 daireyi borçlandırıp verip aldatmak varken. iyi fikir sanılmasın.