Reklam

Mehmet Kocacan: CHP ve İYİ Parti PKK'nın yanında olmaktan vazgeçmelidir!..

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 13. Olağan Kurultayı'nı değerlendiren İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey tek adayımızdı ve tüm delegelerin oyunu alarak tekrar genel başkanlığa seçildi. İki hemşerimiz ise MYK listesine girmiştir” dedi.

Mehmet Kocacan: CHP ve İYİ Parti PKK'nın yanında olmaktan vazgeçmelidir!..
21 Mart 2021 - 13:11

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 13. Olağan Kurultayı'nı değerlendiren İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey tek adayımızdı ve tüm delegelerin oyunu alarak tekrar genel başkanlığa seçildi. İki hemşerimiz ise MYK listesine girmiştir” dedi.

 

13. Olağan Kurultayın muhteşem bir atmosfer ortamında gerçekleştiğini söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Kurultayın ülkemize ve Afyonkarahisarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kocacan, “Kurultayımız coşkulu bir ortamda gerçekleşti. Kurultaya katılan tüm delegeler covid testi yaptırdıktan sonra katıldı. Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey tek adayımızdı ve tüm delegelerin oyunu alarak tekrar genel başkanlığa seçildi. Kurultayımız ülkemize ve Afyonkarahisarımıza hayırlı olsun. İki hemşehrimizin de MYK listesine girmesi bizi gururlandırdı.

MYK’ya, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinden olan, İstanbul Milletvekilimiz İzzet Ulvi Yönter girmiştir. Bu arada Türkiye, MHP’nin 13. Olağan genel kuruluna kilitlendi. Gözler buradan çıkacak mesajlardaydı. Sayın genel başkanımız görüşümüzü, fikrimizi ve hedeflerimizi milletimizle paylaştı. MHP, stratejik hedefleri ile bundan sonra siyasi mücadelesine imanla, inançla ve Çanakkale ruhu ile sürdürecektir. MHP, 52 yıldır siyaset sahnesinde ve milletimizin gönlünde eşsiz yer tutmuştur” dedi.

 

“HDP, herhangi bir isimle açılmamak üzere kapatılmalıdır”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kurultayın açılış konuşmasındaki mesajları da paylaşan Başkan Kocacan, “HDP’nin kapatılmasını ile ilgili ilk açıklamaya Genel başkanımız yapmıştır. Şuan kapatma davası süreci başlamıştır. Genel Başkanımızın Sayın Devlet Bahçeli Beyin de ifade ettiği gibi ‘HDP, PKK’dır, cinayettir, bölücülüktür, masumlara, çocuklara, gençlere kadınlara ölüm tuzağıdır.

HDP’yle ittifak kurmak, terörist Demirtaş ile kahvaltı planları yapmak hiç kimseye iyilik ve onur sağlamayacak, bilakis hıyanete ortak edecektir. CHP seçimini yapmalıdır; sözde Kürdistan projesinin yanında mıdır? Karşısında mıdır? İYİ Parti kararını netleştirmelidir; FETÖ ve PKK’yla kol kola yürümeye devam mı edecektir? Tamam mı diyecektir?

HDP, siyasi kisveye bürünmüş suç örgütüdür, herhangi bir isimle açılmamak üzere kapatılması tarihe, millete, adalete ve gelecek nesillere namus görevidir. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nın HDP’nin kapatılma istemiyle hazırladığı iddianameyi dün itibariyle Anayasa Mahkemesi’ne göndermesi hakkın, hukukun ve adaletin sesidir ve bu gelişme milletin yüreğine su serpmiştir” diye konuştu


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • alp alp
  2 hafta önce
  Başkan boş boş konuşuyorsun.Başbuğun partisini ne hale getirdik diye sormuyorsunuzda içi boş sorularlamı zaman kaybediyorsunuz.Seçim Barajını düşürtmek için kırk takla atıyorsunuz.Bunları sorgulayın.Bugün itibariyle TL Değer kaybetti bunu sorsanıza.Yok yok sen avanen boş işlerle uğraşmaya devam edin.
 • Berk Can
  2 hafta önce
  Ahmet Türk'ün yanında kim var ?
 • Tunç Tekin
  2 hafta önce
  Değerli başkanım bunlar çok ağır sözler.Partinizin genel başkanı 15 sene aynı hakaretleri Tayyip Erdoğan'a yaptı.Onu da PKK ve FETÖ yandaşı ilan etti.Sonra Tsyyip Erdoğan'a yaver oldu.Ahmet Türk denen adamın cezaevinden çıkması için ricada bulundunuz.Hasta dediğiniz adam 5 ay sonra Mardin Belediye Başkanı oldu.Millet aç,gençler işsiz, esnaf batık, bunlar hiç mi umurunuzda değil.Bu politikanızla ülkeye en az PKK kadar zarar veriyorsunuz.Vatan millet sevgisini sizden öğrenenecek değiliz.Partinizin adı artık Milliyetçi HAKARET Partisi oldu.Düşün milletin yakasından.
 • İbrahim KAZAL
  2 hafta önce
  Sayın Başkanım. Andımızın Kaldırılmasına TBMM de oylamasında hangi parti EVET demiş ya da hangi parti ÇEKİMSER kalmış ise, bu partilere sormak lazım kimin yanındasınız diye.