Yüksek Oranda Protein İçeren Ürünler


Daha iyi bir fiziğe kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürmek için spor çok büyük bir önem arz ediyor. Bu aşamada eğer kişiler düzenli bir şekilde sporlarını yapmaya başlarlar ve sonrasında da gerekli sürelerde devam ederlerse çok büyük faydalarını görebiliyorlar. Belirli bir süre düzenli olarak spor yapan kişiler sonrasında bunu bir hayat felsefesine dönüştürürken yaşı kaç olursa olsun sporuna devam ediyor. Böyle kişiler de sürekli olarak zinde kalırken her zaman sağlıklı bir fiziğe sahip oluyorlar. Dış görünüşlerinin istenilen seviyede olması da kişilerin sporlarından daha fazla keyif almasını sağlıyor. Aksi halde sonuçlarını çok fazla göremeyen kişiler yavaş yavaş spordan uzaklaşıyorlar.

 

Sporda etkilerin daha iyi görülmesi ve vücudun yorgun düşmemesi için kişilerin farklı spor besinleri kullanmaları gerekebiliyor. Bu ürünler ile birlikte kişiler genel olarak kas oluşumu için gerekli olan proteini ve karbonhidratı alıyorlar. İnsanlar spora başladıklarında gerekli duydukları proteini dışarıdan karşılamak isterlerse Myprotein whey protein gibi protein tozlarını tercih ediyorlar. Bu tarz protein tozları kişilerin spor yaparken ve kasları çalışırken gelişim için gerekli olan proteini karşılıyor. Eğer doğru bir biçimde kullanılırsa spor yapan kişilere çok büyük faydaları bulunan bu protein tozları ile birlikte kişiler her zaman hayalini kurdukları fiziğe çok daha rahat bir şekilde kavuşuyorlar.

 

Bu ürünü kullanacak olan kişiler ilk etapta doğru kullanım dozlarını araştırıyorlar. Bu ürün ile birlikte kişilere belirli bir ölçek veriliyor. Bu ölçek 25 gram protein tozu alırken bu protein tozunun süt ya da su ile karıştırılarak kullanılması gerekiyor. Bu karışımda sıvı miktarı 300 ile 500 ml. arasında değişirken kişiler kendi damak tatlarına göre bu kararı veriyorlar. Eğer bu karışım kullanılırken shaker tercih edilirse herhangi bir topaklanma problemleri olmuyor. Rahatlıkla homojen bir karışım elde edilebiliyor. Bu ürünü spordan hemen sonra kullanan kişiler kasların ihtiyaç duyduğu proteini bu şekilde karşılayabiliyor. İleri seviyelerde kullanım miktarı belirli oranlarda yükseltilebilmektedir. Orta seviye sporcular spor öncesinde ve sonrasında da bu ürünü birer ölçek kullanabilmektedir. Sporun son aşamasına gelmiş ve çok yüksek düzeyde spor yapan kişiler ise günde 3 defa bu ürünü kullanabilmektedir.

 

Ürünün içerisinde %84 oranında bir protein bulunurken bu oran protein tozları içerisinde dahi çok iyi bir orandır. Buna ek olarak bir ölçeğinde yalnızca 1 gram karbonhidrat bulunur. Bu küçük katkılar kişilerin yorgun düşmemesini sağlamaktadır. Bu ürün 2500 gram ağırlığında oluşturulmuş paketler halinde satılmaktadır. Bu sebeple de bu ürünü alan kişiler 100 kere kullanma şansı bulacaktır. Eğer sporlarının ilk etaplarında olan kişiler 3 ay boyunca bu ürünü tercih edebilirler. 3 ayın sonrasında kişilerin sporları gelişmiş olacaktır ve sonrasında iki ölçek kullanımına da başlanabilir. Bu şekilde kullanılan Myprotein ürünleri kısa süre içerisinde kişilerin istedikleri maksimum etkiyi gösterecektir.

 

Protein tozu satın alacak olan kişiler spor salonlarından ya da spor ürünleri satan mağazalardan bu ürünleri satın alabilirler. Ancak bu alanlarda her zaman fiyatlar çok yüksek olacaktır. Bu sebeple de kişiler internet sitelerinden alışverişlerini yaparak çok rahat bir biçimde protein tozu ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu ürünün normal fiyatı 249 TL olurken Fitbull sitesinde yapılan indirim ile birlikte 229 TL’den satışa sunulmaktadır. Eğer kişiler havale işlemi ile ödemelerini yaparlarsa %5 ek indirim de kazanabileceklerdir. Kredi kartı ile alışverişlerde de 9 taksit sunulurken bu protein tozunun ödemesi çok kolay olacaktır.