Reklam

KORONAVİRÜSTE AFYON'DA SON DURUM!..

Koronavirüste Afyonkarahisar'da son rakamlar açıklandı.

KORONAVİRÜSTE AFYON'DA SON DURUM!..
17 Haziran 2020 - 13:50 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 14:08
Koronavirüste Afyonkarahisar'da son rakamlar açıklandı.Son durum şöyle:
YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • ece
  8 ay önce
  Afyonda güya maske takmak zorunlu ama hiç kimse maske takmıyor. Gidin pazara vatandaşta maske var pazarcıların hiç birin de maske yok. Ya neden bir yetkili kimse bunları uyarmıyor. Bu ildeki yetkililer neden bu işle ilgilenmiyorlar anlamak mümkün değil.
 • Atakan
  8 ay önce
  Afyonda yetkililer kesinikle ceza işlemi uygulamıyor . Bu gün (19/0/2020) sabah fatih pazarına gittim bir tane esnafda maske görmedim. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Yetkililer lütfen görevini yapsın. Bu iş iyi niyetle olmuyor. Bursa da belediye pazara girişte ateş ölçüyor , maskesiz içeri almıyor. Lütfen en azında kurallara uyan vatandaşı koruyun.
 • sami
  8 ay önce
  Hemşehrilerimiz maşallah hiç bir şey yokmuş gibi kafelerde şen şakrak gülmekte.Belediye vaka sayılırını duyursun millet çok rahat vaka yokmuş gibi. Karantinadakiler ellerini kollarını sallayarak dolaşıyor.
 • Ceyda
  8 ay önce
  Yasak gelsin
 • Bolavadinli
  8 ay önce
  İhsaniye, nüfusa orantılarsan rekor kırmış. Sıkıntı ve zafiyet neden kimden kaynaklanıyor acaba? Merkezde yoğunluk il merkezindemi yoksa köylerdemi acaba? Bazı ilçelerde çok güzel maşallah, demek ki o ilçelerde yetkililer işi sıkı tutmuş. Yoksa Afyon doğudan batıya kuzeyden güneye aynı yapıda insanlar var. Allah yardımcımız olsun.