KORONA TEDBİRLERİNİ HİÇE SAYIP ASKER EĞLENCESİ YAPAN GENÇLER POLİSE SALDIRDI

Afyonkarahisar'da korona kurallarını hiçe sayarak asker eğlencesi yapan bir grup kendilerine müdahale eden polis ekiplerine saldırdı.

KORONA TEDBİRLERİNİ HİÇE SAYIP ASKER EĞLENCESİ YAPAN GENÇLER POLİSE SALDIRDI
05 Kasım 2020 - 22:42
Afyonkarahisar'da korona kurallarını hiçe sayarak asker eğlencesi yapan bir grup kendilerine müdahale eden polis ekiplerine saldırdı.

Afyonkarahisar'da korona kurallarını hiçe sayarak asker eğlencesi yapan bir grup kendilerine müdahale eden polis ekiplerine saldırdı. 1 polis memurunun kafasından yaralandığı olayda, gözaltına alınan 5 kişiden 4'ü tutuklandı.

Olay Afyonkarahisar'ın Esentepe Mahallesinde dün gece 24.00 sıralarında meydana geldi. Mahallesinde korona virüs tedbirlerini hiçe sayan bir gurup gece yarısı yasak olmasına rağmen asker eğlencesi düzenlendi. Mahallenin duruma tepki gösterip ihbarda bulunması sonrası Mahalle ve Çarşı Bekçileri şahısları uyardı. Gençlerin bekçilere saldırması sonucu olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Asker eğlencesi yapan gençler bu esnada polise de saldırarak bir polis memurunu kafasından yaraladı. Şahıslar emniyet ekiplerince gözaltına alındı. Korona virüs tedbirlerini hiçe sayarak asker eğlencesi yapan ve polise saldıran Muhammed Y., Halil İbrahim Y., Ramazan D. ve Ali Ö. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, şahıslardan E.Ü., yaşının küçük olması sebebiyle adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.İHA

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Adem Diler
  6 ay önce
  Otoriteye baş kaldırma Hadiseleri Afyonumuzda da artmaya başladı malesef. Olayları çıkaran arkadaşlar (gencin nesi oluyor, içlerinde oda varmış bilmiyoruz ama) Askere gidecek gencin ve Ailesinin de psikolojisini ne hale getirdi Allah bilir. Şu anki Polisin, Jandarmanın hoşgörüsü sakinliği ve iyi niyeti memleketin herbiryerinde suistimal ediliyor sanırım. Bizim toplumumuz bu değil, bu tür olaylara kesinlikle ve kesinlikle müsama gösterilmemeli. Adamlar iki kişi daha hasta olmasın diye çaba göstersin, milletin kuyruğunda koşsun bide darba uğrasın. Şu zamanda insanlar haklarını bildiğini sanarak, başkasının hakkına tecavüz eder oldu. Kişilik olarak Özgüven ile Haddi aşmanın (ukalalık) arasındaki hattı kullanamıyoruz bir türlü. Makama, mevkiye ve daha önemlisi İNSAN a saygıyı unutuyoruz çoğu zaman.
 • VİPER
  6 ay önce
  BUNLAR ASKERE GİDİP BİZLERİ KORUYACAK ÖĞLE Mİ........