Reklam

KIZLARIM KÜÇÜK, SAHİP ÇIKARSINIZ DEĞİL Mİ?..

Koronadan ölen doktorun yürek yakan mesajı: Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?

KIZLARIM KÜÇÜK, SAHİP ÇIKARSINIZ DEĞİL Mİ?..
21 Nisan 2020 - 12:16
Koronavirüs (corona virüsü) nedeniyle hayatını kaybeden Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerinden Yavuz Kalaycı'nın vefat etmeden önceki son mesajı yürekleri dağladı: Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?

 
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de sarsan yeni tip koronavirüs (Kovid-19), can kayıplarına neden olmaya devam ediyor. Virüsle nedeniyle gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarından da acı haberler geliyor.

Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerinden Yavuz Kalaycı’nın son mesajı da yürekleri parçaladı.

'KIZLARIM KÜÇÜK, SAHİP ÇIKARSINIZ DEĞİL Mİ?

Kalaycı'nın o mesajını meslektaşı Doç. Dr. Erdinç Nayır, sosyal medya hesabından paylaştı. Kalaycı’nın vefat etmeden önce "Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?" dediği ifadesine yer verilen mesaj ise yürekleri burktu.

 

2 GÜN ÖNCE HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerinden Yavuz Kalaycı, 19 Nisan'da Kovid-19 nedeniyle vefat etmişti.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü Twitter hesabından yapılan paylaşımda, şunlar kaydedilmişti:

"Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerimizden Dr. Yavuz Kalaycı Kovid-19 nedeni ile vefat etmiştir. Merhum Dr. Yavuz Kalaycı'ya ve hayatını kaybeden tüm sağlık personelimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sağlık camiamıza başsağlığı dileriz."

İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum