Reklam

Kazım Evran: Kanlıca Mahallesini vizyon ve örnek bir mahalle yapacağız

Kanlıca Mahallesi, Muhtar Ahmet Karaali2nni vefatı nedeniyle yeni muhtarını seçmek üzere 6 Haziran'da seçime gidiyor.

Kazım Evran: Kanlıca Mahallesini vizyon ve örnek bir mahalle yapacağız
13 Mayıs 2021 - 14:38
Kanlıca Mahallesi, Muhtar Ahmet Karaali2nni vefatı nedeniyle yeni muhtarını seçmek üzere 6 Haziran'da seçime gidiyor.

Kanlıca Mahallesinde, 20 yıldır esnaflık yapn Kazım Evran, tek rar adaylığını açıkladı.

Zübeyde Hanım Caddesinde Emre Giyim Terzi olarak hizmet veren ve mahallede 20 yıldır esnaflık yapan Kazım Evran, adaylığını "Sayın Kanlıca Mahallesi sakinleri, muhtarımız kovit 19 nedeniyle rahmetli olmuştur, ailesine ve sevenlerine tekrar başsağlıgı dilerim. Bu nedenle 06.06. 2021 ara seçimi yapılacak. 20 yıldır mahallemizde esnaf olarak hizmet veriyorum, desteklerinizi bekliyorum, saygılarla" sözleriyle duyurdu.

Afyonhaber'e konuşan Kanlıca Mahallesi Muhtar Adayı Kazım Evran "muhtarlık ekip işi, genç, dinamik, çözüm odaklı ve vizyon sahibi bir ekip kuruyoruz. Mahallemizi ekip arkadaşlarımla birlikte hep birlikte yöneteceğiz. Kanlıca Mahallesi, Afyonkarahisar2ın en kalabalık mahallelerinden biri. Mahallemizi el birliği ile şekrimizin vizyon mahallesi yapmak için adayım" dedi.

Evran, Kanlıca Mahallesine hizmet sürecinde en büyük destekçilerinin Belediyemiz olacağını belirterek "Vizyon mahalle olma hedefinde en büyük destekçimiz ve ortağımız Belediyemiz olacaktır. Belediyemiz ile sıcak ve sağlıklı bir iletişim kurarak Kanlıca'yı Afyonkarahisar'ın vizyon mahallesi yaapcağız, İddia ediyorum, Kanlıca Mahallesi, şehrimizin örnek ve önder mahallesi olacak. Çünkü Mahallemiz bu hedefimiz için bir çok avantajlara sahip." dedi.

Kazım Evran, "Şehrimizin vizyon ve örnek mahallesi Kanlıca için tüm Kanlıca Mahallesi sakinlerinde destek ve oylarını talep ediyorum. Mahallemizi hep birlikte yöneteceğiz. Allah yardımcımız olsun" dedi.

AFYONHABER ÖZEL HABER

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum