Reklam

Karayolları kavşağına alt geçit yapılıyor

Karayolları kavşağına alt geçit yapılıyor... Müjdeyi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek verdi.

Karayolları kavşağına alt geçit yapılıyor
22 Mart 2021 - 11:52 - Güncelleme: 23 Mart 2021 - 09:34
 Karayolları kavşağına alt geçit yapılıyor... Müjdeyi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek verdi.  Afyonkarahisar Belediyesi, şehir trafiğini rahatlatma adına Karayolları Kavşağı’na yapacağı alt geçitin ihalesine çıkıyor.Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla 2 Nisan Cuma günü saat 10:30’da hizmet binamızda ihalesi yapılacak projenin 195 günde tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulması planlanıyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, hayata geçecek projeyle birlikte bölgedeki trafik yoğunluğunu rahatlatmayı hedeflediklerini söyledi.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • afyonlu
  2 hafta önce
  kutuluş caddesi tek şerit olmalı, meydanın olduğu kavşak trafik felç
 • afyonlular
  2 hafta önce
  tamam hoş güzel hiç yoktan bir nebzede olsa rahatlama sağlanır yalnız araç kullananlar takdir eder ki kurtuluş caddesine doğru trafik daha yoğun park afyona doğru bi yoğunluk yok o yüzden kurtuluş caddesi yani müze önü için ayrı bir çalışma yapılması gerekir tek şerite düşürülüp ya geliş olacak yada gidiş yoksa aynı tas aynı hamam olur bakın göreceksiniz orada daha çok tıkanma olacak her sağa dönüp gitmiyor gidin bugün çıkın trafiğe görürsünüz birde kurtuluş caddesinden gelirken ilerde petrole dönen yol var orası trafiği çok tıkıyor artı kazaya sebep veriyor çok saçma bir yol orası
 • Yalçın
  3 hafta önce
  Çok zor afyonu çok büyük trafik sıkıntısı bekliyor Allah minübüs şoförlerine trafiktekilere sabırlar versin
 • Hasan
  3 hafta önce
  Umarım ihaledir, sözleşmedir,imzadır uzamaz da bir an önce başlanır
 • Hasan Güzel
  3 hafta önce
  Sayın Burhaneddin Çoban kaç tane alt'üst geçit yaptı ise; Sayın Zeybek siz ondan daha çok yapmalısınız. Berabere kalmak da başarı sayılır.