Reklam

KALP ŞEKLİNDE LAHMACUN

KALP ŞEKLİNDE LAHMACUN

KALP ŞEKLİNDE LAHMACUN

KALP ŞEKLİNDE LAHMACUN

KALP ŞEKLİNDE LAHMACUN
12 Şubat 2019 - 16:28

Afyonkarahisar’da bir restoran işletmecisi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kalp şeklinde yaptığı lahmacunları bayan müşterine ücretsiz ikram etmeye hazırlanıyor. 
Yaylabağı beldesindeki bir termal tesisin restoranını işleten Ercan Çaltepe, 14 Şubat Sevgililer Günü için kalp şeklinde lahmacun üreterek kampanya başlattı. "Kalbe giden yol mideden geçer" diyen restoran işletmecisi Ercan Çaltepe, “Çevremize baktığımızda Anneler Günü, Sevgililer Günü ve benzeri günlerde insanlar klasik olarak hep aynı şeyleri birbirlerine hediye ediyorlar. Bu tür özel zamanlar, tek bir güne ya da haftaya sığmayacak kadar değerlidir. Yaklaşan Sevgililer Günü için farklı bir şeyler yapalım istedik. "Kalbe giden yol mideden geçer" sözünden hareketle kalp şeklinde lahmacun ürettik. Bu lahmacunları 14 Şubat günü ailesiyle restoranımıza gelen misafirlerimizin eşlerine birer ayranla birlikte ücretsiz olarak ikram edeceğiz” diye konuştular. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mısdıva
  9 ay önce
  hayli tuaf bir durum. 8 mart dünya avratlar gününde yapsa normal karşılarım da sevgililer günü ne alaka arkadaş. amacın ne senin :)))
 • Hak Dili
  9 ay önce
  Çok ama çok önemli bir gün 14 şubat. Ya kardeşim dışarıda evsiz barksız aç susuz kalan insanlar yok mu ? Ne bu batılılaşma sevdası Kim ne kutlarsa kutlasın arkadaş bize ne ?! Yok efendim Sevgililer günü, yok efendim anneler, babalar günü, yok efendim doğum günü, yok efendim yıldönümü ya bırakın bu gevur icatlarını sen müslüman olarak hangi bir müslümana yardımcı oldun Allah için ne yaptın onu bir düşün!