Reklam

İŞE GİDEN KARI KOCAYA ÖNCE ŞİŞE ATTILAR, SONRA BIÇAKLA YARALADILAR

Afyonkarahisar’da işe giden karı kocaya apartmanın 6. katından cam şişe atan şahıslar kendilerini uyarınca da aşağı inip eşleri önce darp edip sonra da bıçakladılar. Olayın ardından polise de saldıran 4 kişi gözaltına alındı.

İŞE GİDEN KARI KOCAYA ÖNCE ŞİŞE ATTILAR, SONRA BIÇAKLA YARALADILAR
23 Kasım 2020 - 09:47
İşe giden karı kocaya önce şişe attılar, sonra bıçakla yaraladılar

Aynı binada oturdukları karı kocaya cam şişe attılar, uyarılınca da saldırdılarAfyonkarahisar’da işe giden karı kocaya apartmanın 6. katından cam şişe atan şahıslar kendilerini uyarınca da aşağı inip eşleri önce darp edip sonra da bıçakladılar. Olayın ardından polise de saldıran 4 kişi gözaltına alındı.Olay, İzmir Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, M.Z. eşi E.Z.’yi iş yerine bırakmak için evlerinden aşağı indikleri sırada oturdukları apartmanın 6. katından cam şişe atıldı. Çiftin kendilerine doğru cam şişe atan kişileri uyarması üzerine Şükrü O., İsmail O., Özden H. ve Erol E., isimli şahıslar aşağı inerek M.Z. eşi E.Z.’yi darp etmeye başladı. Ayrıca olay esnasında Özden H., yanında bulunan maksat dışı bıçakla M.Z.’yi elinden yaraladı.Olay yerine gelen polis ekiplerine de saldıran şahıslar daha sonra etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • cem Erkılınçoğlu
  4 ay önce
  Nezarlıklar,sahte efe delikanlıllarla dolu
 • Niyazi Harput
  4 ay önce
  Götürüp merkeze götlerine dikenli cop sokun
 • Vatandaş
  4 ay önce
  Delikanlılar sizi, Bunları affeden kanunun yasanın. Aq. Ne demek insana eşinin yanında el kaldırmak. Bu adam haklı veya haksız evveliyatı meçhul mevzu ama eşinin yanında atılan şişeye boyun bikemeyeceğini biliyorki i.. Ne ler bu işi bu noktaya getirmişler. DELİKANLILAR...
 • memleket sevdalısı
  4 ay önce
  Memlekette herkes canlı bomba gibi.Millette bıçak var.asayiş yok.ceza yok ertesi gün salıverilir.ayıp insan bayanın yanında yapmaz.