Reklam

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Dinar'ı Ziyaret Etti...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Dinar'ı Ziyaret Etti... İlçe ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih AKÇİL Dinar İlçesini ziyaret etti.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Dinar'ı Ziyaret Etti...
25 Mart 2021 - 09:56
İlçe ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih AKÇİL Dinar İlçesini ziyaret etti.

Dinar Kaymakamı Selami KAPANKAYA 'yı makamında ziyaret eden YALÇIN, Dinar'ın Eğitim-Öğretim durumunu değerlendirdi. Nezaketlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti. Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ ile beraber okul müdürlerimizle toplantı yaparak yüz yüze ve uzaktan eğitim yapılan okullarımızda ki çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantının ardından yüz yüze eğitime devam eden okulları ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet etti.   Vali Gökmen ÇİÇEK 'in talimatıyla ilimizde başlatılan Kadın Kültür Evleri Projesi kapsamında Dinar'daki Kadın Kültür Evini ve atölyelerini ziyaret etti. Son olarak Dinar Fen Lisesi, Dinar RAM ve Dinar Bilim ve Sanat Merkezi'ni ziyaret eden YALÇIN, çalışmalarından dolayı ziyaret ettiği kurumların idareci, öğretmen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ufuk TAŞBAŞ' a teşekkürlerini iletti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum