Reklam

HER HANGİ BİR BELEDİYE, ULAŞIM KONUSUNDA ARANMADI!..

 Afyonkarahisar Belediyesi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın "Şehir içi ulaşım konusunda bizi Afyon Belediyesinden aradılar" açıklaması üzerine bir açıklama yaptı.

HER HANGİ BİR BELEDİYE, ULAŞIM KONUSUNDA ARANMADI!..
23 Ekim 2020 - 15:09 - Güncelleme: 23 Ekim 2020 - 17:19
 Afyonkarahisar Belediyesi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın "Şehir içi ulaşım konusunda bizi Afyon Belediyesinden aradılar" açıklaması üzerine bir açıklama yaptı.Açıklamada, "Belediyemizin ne idari ne de yönetim kademesinde hiç bir kişi başka bir ilin Belediye Başkanları ve ulaşımla ilgili birimi ile irtibata geçmemiştir." denildi.Açıklama şöyle:"Ağrı Belediye Başkanı Sayın Savcı Sayan'ın şehrimizle ilgili basında yer alan demeçlerine ilişkin açıklama yapma zorunlulu doğmuştur. Öncelikle Afyonkarahisar'ımızın bölgemizdeki en ucuz taşımacılığı yapan iller arasında olduğunu hatırlatmak isteriz. Afyonkarahisar Belediyesi olarak şehrimizde ulaşım konusunda Ulaşım Mastır Planı hazırlarken ve AFRAY gibi vizyon bir projeyi hayata geçirmenin çabası içerisindeyken Belediyemizin ne idari ne de yönetim kademesinde hiç bir kişi başka bir ilin Belediye Başkanları ve ulaşımla ilgili birimi ile irtibata geçmemiştir."

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Kamil Güler
  5 ay önce
  Afyon Belediyesi değil de bir İlçe belediyesi aramıştır. Savcı Sayan da bunu Afyon'dan aradılar demiş olabilir büyük bir ihtimalle.
 • Afyonlu
  5 ay önce
  Bu haber için yorum yapmıştım. Şu saatte kadar yayınlanmadı. Yorumda hakaret iftira gibi yayınlanmayacak birşey yoktu. Ben sizi tarafsız şeffaf bir yayıncılık olarak biliyordum. Sizi bu durumdan dolayı protesto ediyorum
 • Afyonlu
  5 ay önce
  Sayın Savcı seni Afyon Belediyesinden kim aradı. İsmini açıklarsan bir. Afyonlu olarak hakkımız. Size şunu belirteyim Ağrının nüfüsü ne kadar. En uzak mesafesi ne kadar. Ben Afyon Belediyesine güveniyorum