Reklam

HAYVANLARA İNANILMAZ VAHŞET!..

Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan bir vatandaş, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde, kedilerin vahşi bir şekilde öldürülerek çöpe bırakıldığını aiida etti. Paylaşımda bulunan kişi, katledilen kedilerin fotoğraflarını da paylaştı.

HAYVANLARA İNANILMAZ VAHŞET!..

Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan bir vatandaş, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde, kedilerin vahşi bir şekilde öldürülerek çöpe bırakıldığını aiida etti. Paylaşımda bulunan kişi, katledilen kedilerin fotoğraflarını da paylaştı.

HAYVANLARA İNANILMAZ VAHŞET!..
27 Şubat 2019 - 15:34 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 22:59

Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan bir vatandaş, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde, kedilerin vahşi bir şekilde öldürülerek çöpe bırakıldığını iddia etti. Paylaşımda bulunan kişi, katledilen kedilerin fotoğraflarını da paylaştı.
Olayı ve resimleri paylaşan vatandaş, bu vahşetin sorumlularının bulunmasını istedi.
 
İşte paylaşım:
 
(HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YAPMADAN AYNEN YAYINLIYORUZ)

“Yer afyonkarahisar maraşal fevzi çakmak mh. Aslan marketle yeşiltepe cami arasındaki tamda işaretlediğim noktada 1 yıldır 7-8 kediyi katledilmiş olarak bulduk. Burada gördüğünüz sarı kedinin çenesini ayırarak kırılmış ve azının içine boğazına kadar çamur sokulmuş.bunu dün akşam bulduk ve gömdük... Diğer külürenkli hamile kediyidi 2 hafta önce kafasına sert bir çisimle vurularak öldürülmüş.. Hele 1-2 ay önce bulduğumuz kedi yavrusunun bacakları tek tek kırılmak suretiyle minik canın kemikleri dışardaydı ezilme yok ama birileri tarafından kırılmış olarak bulduk. Yine 7-8 ay önce hamile kedinin karnı bıçakla yarılmış ve yavruları bağırsakları dışarı çıkmış ve onuda bu şeklide bulduk... 1 yılda 7-8 kedi bu şekilde katletildi. Kimin yaptığını bilmiyoruz o civarda kesin bir psikopat var. Çöpe atarken görülen kişi çok önemli kimin attığını gören varsa lütfen ama lütfen bildirin. O muhitte oturan kim varsa lütfen bize haber verinki emniyete bildirelim bu gün kediyi katleden yarın sizi katleder.. Dünyada yapılan araştırmalara göre bütün psikopatlar kedi köpek tavuk kuş gibi canlara işkence edip öldürenlerden çıkmış. 1 yılda 15-16 kediden sadece 1 veya 2 tane kaldı 8 tanesini biz bulduk gerisi nerelere atıldı nasıl öldürüldü bilmiyorum.
Maraşal fevzi çakmak mahallesi sakinler mahallenizde bir psikopat var lütfen bol paylaşım.”

AFYONHABER NOT: KATLEDİLEN HAYVANLARIN FOTOĞRAFLARINI İNFİALE YOL AÇMAMAK İÇİN YAYIN KURULUMUZUN KARARI GEREĞİ  YAYINLAMIYORUZ.
YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Adnan TOPÇU
  1 yıl önce
  Değerli Kardeşlerim. Bu fotolar bana ait 20 ye yakın kediden tek 1 veya 2 tane kaldı.. Hayvan severler olarak kendi bütcemizle her gün sabah akşam mama vermek şartıyla besleme noktaları oluşturduk. 1 yılda katledilen kedi sayısı bizim görüp gömdüğümüz ve hepside değişik işkencelerle öldürülmüş 7-8 tane geriye kalan kediler ne oldu bilmiyoruz. Gömmeden önce incelediğimizde ne köpek saldırısı nede araba veya her hangi bir araç çarpması mevcut değil.. Ya bayıltılıp işkence edilmiş yada diri diri ..Yıllardır bu canları besleyen insanım evimde de bu canlardan var onlar hepside benim evlatlarım. Şu an bu konuyla alakalı Afyon Emniyet Müdürlüğümüz Personeli de araştırma halinde. Buradan kendilerine de bunu burada yayınlayan siz gazeteci kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum.. Gören veya duyan kardeşlerimiz emniyete konuyla ilgili bilgi verirse bir pislik daha cezasını bulmuş olur. Lütfen konuya duyarsız kalmayalım. Bir hadis de Bilip de suçu görmezlikten gelen dilsiz şeytandır.. Saygılarımla
 • Afyon Sevdalısı
  1 yıl önce
  Aslında çok söylenecek söz varda fakat kime ne söyleyeceksin mevlana ne diyor ; Çok insan gördüm üstünde giyecek elbise yok, Çok elbise gördüm için de adam yok... Bunu yapanları bulacaksın anıtpark meydanında vinçle kopası boynundan sallandıracaksın 1 hafta bekleteceksin bak bakalım bir daha aynı şeyler oluyormu...
 • Adnan TOPÇU
  1 yıl önce
  İlgi alakanıza teşekkür ederim Afyon Sevdalısı Bol Paylaşım suçluyu elbet ortaya çıkartır yada vicdana gelip yaptığını itiraf eder.