Reklam

HATİCE DUDU ÖZKAL DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ'NDE

AK Parti Afyonkarahisar eski Milletvekili Hatice Dudu Özkal Ali Babacan’ın yeni kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi'nde (DEVA) kurucu üye olarak yer aldı.  

HATİCE DUDU ÖZKAL DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ'NDE

AK Parti Afyonkarahisar eski Milletvekili Hatice Dudu Özkal Ali Babacan’ın yeni kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi'nde (DEVA) kurucu üye olarak yer aldı.  

HATİCE DUDU ÖZKAL DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ'NDE
09 Mart 2020 - 14:21

AK Parti Afyonkarahisar eski Milletvekili Hatice Dudu Özkal Ali Babacan’ın yeni kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi'nde (DEVA) kurucu üye olarak yer aldı.  

Demokrasi ve Atılım Partisi'nin 90 kişilik kurucular kurulu şöyle:

Ali Babacan
Abdurrahim Aksoy
Abdurrahman Bilgiç
Abdurrahman Müfit Yetkin
Ahmet Burçin Yereli
Ahmet Edip Uğur
Ahmet Ergin
Ahmet Faruk Ünsal
Ali İhsan Merdanoğlu
Ali Rıza Babaoğlan
Ali Uufk Yaşar
Altuğ Ankaralı
Arzu Kılıçlar
Ayşe Ezgi Yıldırım
Bahar Ekşi
Baran Deniz Bağatur
Bekir Sıtkı Aslan
Bilgehan Çetiner
Birol Aydemir
Burak Dalgın
Burcu Yağan
Bünyamin Ünlü
Canberk Demirci
Cavit Dağdaş
Cem Avşar
Cennet Uslu
Deniz Karakullukçu
Doğa Şanlıoğlu
Elif Esen
Essum Aslan
Evrim Rızvanoğlu
Fahriye Oya Kuyumcu
Fazıl Hüsnü Erdem
Ferayi Ökmen
Furkan Aydoğan
Gül Didem Pekuz
Gülay Göktürk
Gülçin Avşar
Haldun Hakcı
Hasan Canpolat
Hasan Karal
Hatice Dudu Özkal
Hatice Selvi Demirel
Hüseyin Nalbantoğlu
İbrahim Alper Akalın
İbrahim Dönertaş
İbrahim Gezer
İbrahim Halil Çanakçı
İdris Şahin
İhsan Günaydın
İlker Çelik
Kadircan Köşdere
Kadriye Esra Aygün
Kemal Can Gür
Kerem Altun
Kerem Yavaşça
Mahmut Sami Topbaş
Medeni Yılmaz
Mehmet Avcı
Mehmet Emin Ekmen
Mehmet Şanver
Meltem Gürler
Merve Mollaahmetoğlu Keleş
Metin Gürcan
Metin Kaşıkoğlu
Muhammed İkbal Seyda
Musa Malik Yıldırım
Mustafa Ergen
Mustafa Nuri Akbulut
Mustafa Satıcı
Mustafa Uçak
Mustafa Yeneroğlu
Münevver Helün Fırat
Nazlı Sevda Vural
Nevim Bilici
Nihat Ergün
Oğuzhan Aygören
Ömer Rıfat Gencal
Ramiz Olgun
Rojhat Ölmez
Sadullah Ergin
Sanem Oktar Öğüt
Sedat Kadıoğlu
Selma Aliye Kavaf
Seyit Halil Özsoy
Tuğba Tapsız
Tunahan Elmas
Yasemin Bilgel
Zehra Zeynep Dereli
Zeynep Tatar


YORUMLAR

 • 14 Yorum
 • tekin çetin
  4 ay önce
  sayın vekil afyonda yaşıyanlar tarafından seçilmiş bir temsilcidir.eğitimcidir,kadındır,herşeyden önemlisi anadır.linç edilmekle karşı karşıya. madem başarısızdı şimdiye kadar nerdeydiniz.?Türkiyedeki bütün siyasi partiler başarılı olsun veya olmasın kendi içlerinden çıkmıştır cumhuriyet halk partisi halk fırkasından bbp, iyi parti mhp den ak parti nerden çıktı örnekleri çoğaltmak mümkün. içinde bulunduğumuz hafta dünya emekci ve kadınlar gününde 1857 yılında amarikada haklarını arıyan tekstil işcisi olan kadınlarımızı canlı canlı yakılması acısı varken tek partili değil çok partili sistemin demokrasi açısından nimetini elimizin tersiyle itmeyip ön yargılarımızdan kurtulmamız gerektiğine inanıyorum
 • Afyonda İkamet eden
  4 ay önce
  Sayın eski vekilimiz daha önce Afyon'a DEVA olamamıştı şimdi DEVA olacak galiba, görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler. O koltuklar kolay kolay bırakılmıyor.
 • misafir1
  4 ay önce
  milletvekilliği veya parti görevleri başarılıdır,başarısızdır, hak etmiştir veya etmemiştir bunlar bir tarafa bu hanımefendi 28 şubat mağduru biridir.. Bugün gelinen noktada 28 şubatta güç devşirenlerin safında nasıl yer alabilir.. babacan ı dinleyin fetö argümanlarından başka birşey bulamazsınız.. insanın bir duruşu olmalı.. partiye gelince fetö oylarının yanında biraz ak partiden biraz milliyetçi kesimden oy almayı hedefleyen abd,ab ye selam çakan hedeflediği yüzde 3-5 oy oranıyla mister gül ü, erdoğan dan intikam almak uğruna c.başkanlığına aday yapabilmek için kurulmuş bir parti imajı çiziyor..Bunların derdi ülkeyi ak parti den daha iyi yönetmek değil, ülkeyi ak parti den kurtarmayı ana amaç edindikleri açıkça görülmektedir. kim ne iş tutarsa tutsun milletimizin feraseti her zaman galip gelecektir ve hesap içinde olanlar yaptıklarıyla kalacaktır..
 • Şuhutlu
  4 ay önce
  Bu ülkede siyasi parti kurmak kimsenin iznine tabi değildir.Bir siyasi hareketten ayrılmak 'davaya ' ve ',vatana ihanet" olarak değerlendirilecek olursa; 1-MHP'den ayrılan Muhsin Yazıcıoğlu 2-Fazilet Partisinden kopan Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları(Abdullah Gül,Bülent Arınç ve diğer Erdemliler Hareketi mensupları) 3-Yine MHP'den kopan Tuğrul Türkeş 4-Saadet Partisinden kopan Numan Kurtulmuş 5-Demokrat Partiden ayrılan Süleyman Soylu hain midir? 40 yıllık evli insanlar boşanıyor.Denek ki Hatice Özkal içinde bulunduğu partiden memnun değil ve Ali Babacan'ın başlattığı hareketi daha iyi bulmuş.Saygı duyalım lütfen.Türk Siyaseti bir kişinin ve bir partinin tekelinde olamaz.Alternatif ve rekabet olmalı ki iktidar kendine çeki düzen versin.
 • adamolandavasını satmaz
  4 ay önce
  Ak parti sayesinde bir yere geldi, sonra silindi gitti, iyi ki karşı tarafa geçmiş, hem etkisiz elemandı hemde menfaatçi olduğu görülmüş oldu.
 • Dursun Fakih
  4 ay önce
  Reise oğlunun nikahını kıydır sonrada bu hareketi yap yazık cok yazik her seyi maddiyat olanın davranışı bu hani her hersey dava idi.
 • ercü
  4 ay önce
  KÜLLİYYEN CACIK ben zannettimki vatan kurtaracak
 • Afyonlu
  4 ay önce
  Partilerde şöyle bir kanat var. Bizim partiye gelirse dava sahibi vatansever ayrılırsa vatan haini yaramaz. Kim hangi partiden seçilmisse vazife bitimine kadar ayrılmamalı. Daha sonra istediği partiyi seçmeli
 • Musa GÜNDÜZ
  4 ay önce
  Dudu hanım hangi yüzle gelip oy isteyeceksin. Davaya ihanet.
 • Mehmet Yaman
  4 ay önce
  Akpartili arkadaşlar kızmasın ,Hatice Hanım hangi kabiliyetinden dolayı milletvekili oldu?Vizyonu ve kapasitesi olmadığı halde vekil yapılmadı mı?Mecliste bir faaliyetini görmedik.CHP li değilim ama Burcu Köksal'ı tebrik ediyorum.Hatice hanıma layık olmadığı makamı verdiniz.O da kendini bulunmaz Hint Kumaşı sandığı için Babacan'ın partisine geçivermiş.Yine de hayırlı olsun.
 • Mehmet
  4 ay önce
  Sanki mevcut akp yönetimindekiler bu dönemlerden farklı. Menfaat bittimi, bunlar selam dahi vermez. Siyasetle uhtadiyorda babamın elini opmem.
 • Taner
  4 ay önce
  İnsanlar gerçek yüzü nu gösteriyor bu sayede çok şükür Hatice hanım yazık size davana ihanet ettin bu parti ne isteğinde vermedi seni vicdanına bırakıyorum ne yüzle gelecem Afyon'a acaba
 • Mustafa GÜÇLÜ
  4 ay önce
  Milletvekili ike n ne faydası olmuş şimdi olacsk
 • levent
  4 ay önce
  eski vekilin nereye gideceği bizi ilgilendirmez herkes özgür hatta tarafını belli ettiği için saygı bile duyarım. ve hatta teşekkür bile ederim. lakin oy verirmiyim. 10 tane sıfır araba verseler o bir tek oyumu vermem aklımdan bile geçirmem rüyada kabusta karabasanda bile oy vermem ülkemin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olan bu günlerde dünyanın yardım umduğu ülkemin yönetimini satmam.