İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, canlı olarak katıldığı afyonhaber.com ve afyonkenthaber.com ortak yayınında Afyonspor'un düştüğü durumun içler acısı olduğunu söyledi. Mısırlıoğlu, '2 takımımız evlatlık verildi, biri de cami avlusuna bırakıldı. 'dedi.

Gözden kaçırmayın

Burcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden YüklendiBurcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden Yüklendi

Profesyonel ligdeki tek temsilcimiz Afyonspor’un durumunu hazmedemediğini söyleyen Mısırlıoğlu; “Afyon'umuzun sporda temsilcisi 3 tane takımı vardı. Basketbol, voleybol ve futbol takımı. Bu takımlarımızın ikisini evlatlık verdiler, Afyonspor’u ise adeta cami avlusuna bıraktılar.  Hala oradan utanmadan konuşuyorlar. Oy uğruna prim devşirmeye çalışıyorlar. Yazık çok yazık. İktidar olarak takımlarımızı bu hale getirdiniz ya Afyon'lular bunun hesabını soracaklardır”dedi.

İNSANLARI ADETA TEHDİT EDİYORLAR

Ak Parti'nin yönetim anlayışını sert bir dille eleştiren Mısırlıoğlu, “Belediyenin muhalefet partisine geçtiği takdirde hiçbir hizmetin gelmeyeceği yönünde söylemler yapıyorlar.  Hala daha biz gelirsek çözeceğiz diyorlar. Yahu 20 yıldır siz yönetiyorsunuz durum ortada.  İnsanları muhalefet partilerinden korkutuyorlar, hizmet yapamazlar diye. En yakın örneği burnumuzun dibinde Eskişehir. Bir bakın Allah aşkına. 25 yıldır muhalefet partisi yönetiyor. Eskişehir’in kentsel durumu ile Afyonun kentsel durumuna bir bakın. Eskişehirdeki insanların huzur ve mutluluğuna bakın birde Afyon'daki duruma bakın, kıyaslayın. Halep ordaysa arşın burda. İktidar partisi almazsa hizmet gelmez mantığı ile insanları adeta tehdit ederek seçim kazanmaya çalışıyorlar. Tüm Afyon'lu hemşerilerime sesleniyorum. Sakın bunların tehdidine boyun eğmeyin.  Afyonkarahisar'lılar cesur insanlardır, havası sert insanı merttir, ucuz tehditlere boyun eğmez. Artık değişim vakti gelmiştir. Artık Afyonkarahisar İYİ Parti hizmetleriyle tanışacaktır. Adayımız Alper Yağcı inşallah 31 Martta Belediye Başkanlığını kazanacaktır.”dedi.