İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, AK Parti Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Gözden kaçırmayın

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDIAK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDI

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, afyonhaber.com ve afyonkenthaber.com ortak yayınında seçimlere ilişkin açıklamalar yapıyor.

20 yıldır Afyonkarahisar’ın AK Parti tarafından yönetildiğini söyleyen Mısırlıoğlu; “Bugün baktığımız zaman aday Hüseyin Ceylan Uluçay çıkıyor ve diyor ki, gerçek belediyecilik anlayışını oturtaracağız’ diyor

Bende diyorum ki 20 yıldır  Afyon'luları kandırdınız mı, gerçek belediyecilik yapmadınız mı? Burada çarpık yapılaşma varsa, yanlış yapılan bir durum varsa, yapılamayan hizmetler varsa bunun sorumlusu belediye başkanı ve ekibidir. İl Başkanıdır, Belediye Meclis üyeleridir, İGM üyeleridir. Bunu inkar mı ediyorsunuz? Allayıp pullayıp, Afyon'un Mehmet abisi diye getirdiğiniz, Sayın Zeybek’e bu gün ne oldu? Aday bile göstermediniz. Afyonu deneme tahtası yaptınız. Şimdiki aday Uluçay’ın açıklamalarını görüyorsunuz bizlerde hayretle izliyoruz. Şaka yapıyor gibi konuşuyor. Bu mantıkta bir Belediye Başkan adayının Afyonkarahisar’a vereceği bir şey yoktur.” dedi.

Mısırlıoğlu; “Sürekli tecrübesiz ve liyakatsiz insanları Afyonluların önüne sürerek Afyonkarahisar’a iyilik yapmıyorsunuz. Afyonkarahisarlıların geleceğiyle oynuyorsunuz. Likayaksiz ve tecrübesiz insanlarla bu memleket gelişmez, büyümez. Günü kurtarmak için Afyonkarahisar’a zarar veriyorsunuz."

Uluçay, yeterli ve liyakatli değildir. Dışarıdan Belediye Başkan yardımcısı getirteceğini açıklaması, belediye başkanlığına yetersizliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Mevcut yönetimi kötülüyor. Gerçek Belediyeciliği göstereceklermiş, yahu 20 yıldır kim yönetiyor bu şehri ey Uluçay” dedi.

 

https://www.facebook.com/afyonhabercom/videos/912463720516796/