MHP Milletvekili Taytak, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt’un yanına giderek belediye başkan adaylığı teklifi yaptıklarını belirterek, “Sezer Başkanımızda kabul etti. Şimdi birileri çıkıyor “Yok Sezer Küçükkurt çekilecek” diyor. Asla öyle bir şey yoktur. MHP hiçbir zaman çekilmedi, kenara gelmedi, çekilmeyecek. Sezer Küçükkurt bizim namusumuzdur, şerefimizdir. Biz başkanları gibi ona buna göz kırpmadık” dedi.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Milletvekili Mehmet Taytak, çok sert açıklamalarda bulundu.

31 Mart günü Afyonkarahisar merkez, ilçe ve beldelerinde Belediyelerde üç hilalin dalgalanacağını belirten Taytak; “Milliyetçi Hareket Partisi özüyle sözüyle bütün bir partidir. Biz ne söz verdiysek yerine getirilmiştir. 31 Mart seçimlerinde ilimizde ittifak yoktur. Seçimlere kendi bayrağımız ile 3 hilal ile gireceğiz. Zaman zaman şöyle olacakmış böyle olacakmış. MHP çekilecekmiş, AK Partiyi destekleyecekmiş. MHP bu millete verdiği sözden dönmez.  Bizim adayımız Sezer Küçükkurt’tur, namusumuzdur, şerefimizdir. Onun her türlü arkasındayız”dedi.