İYİ Parti Lideri Akşener, Afyon’un 3 Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Gözden kaçırmayın

Köksal: Afyonkarahisar'ımız için kurduğum hayallerin gerçekleşmesine çok az kaldıKöksal: Afyonkarahisar'ımız için kurduğum hayallerin gerçekleşmesine çok az kaldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin Genel merkezinde 2024 yerel seçimlerinde Afyonkarahisar için belirlenen 3 belediye başkan adayını daha açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Dinar ilçe belediye başkan adayı olarak İbrahim Acar’ı, Bayat ilçe belediye başkan adayı Fazlı Ağdacı’yı , Dinar ilçesi Haydarlı belde belediye başkan adayı olarak Turgut Özlü’yü açıkladı.

İYİ Parti genel  merkezinde açıklanan aday tanıtımına İYİ Parti Seçim ve Hukuk işlerinde sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun, Yerel yönetimlerden sorumlu Genel başkan yardımcısı  Burak Akburak , İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl disiplin kurulu başkanı Ahmet Demir, Dinar ilçe başkanı Orhan Kürkçü,  Bayat ilçe başkanı Hilmi Doğan, Haydarlı eski belediye başkanı Osman Över, Dinar ilçe başkan yardımcısı Veli Gülbeyaz, Dinar eski Ülkü ocakları başkanı Murat Ataç, Dinar ilçe yönetim kurulu üyesi Kazım Gülbeyaz, İş insanı Göktuğ Acar katıldılar.

 

Image