-

Gözden kaçırmayın

Fazıl Say, Scarlatti Sonatı ile müzikseverlere hitap ediyor.Fazıl Say, Scarlatti Sonatı ile müzikseverlere hitap ediyor.

Üç genç kadının kaybolmasıyla ilgili olarak arama çalışmaları devam etmektedir. Hilal Sevimli, Eda Nur Böcek ve Ümmü Yıldırım isimli kişilerin nerede olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Yerel makamlar ve aileler, kaybolan genç kadınları bulmak için araştırma çabalarını sürdürmektedir. Bu araştırmalara ek olarak, popüler televizyon programı "Müge Anlı İle Tatlı Sert de" bu vaka üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 Programın sunucusu Müge Anlı ve ekibi, kayıp kişilerin bulunması için izleyicilerden gelebilecek her türlü bilgi ve ipucuna açıktır. Toplumda farkındalık yaratma amacı güden ATV'de yayınlanan bu programa, kayıp vakalarını çözmek için halkın desteği gerekmektedir.

Hilal Sevimli, Eda Nur Böcek ve Ümmü Yıldırım'ın aileleri ve sevdikleri, sevdiklerinin sağ salim bir şekilde evlerine dönmesi için endişe içerisindedir. Her yeni ipucu ve bilgi, umutlarını artırmaktadır ve kayıp genç kadınların bulunması için yapılan çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.