İlimizin profesyonel tek futbol takımı olan Hes ilaç Afyonspor Kulübünün içine düştüğü durum hem vatandaşları hem de taraftarları çileden çıkarıyor.

Gözden kaçırmayın

Yıldızlar Atletizm Müsabakaları Yoğun Katılım ile TamamlandıYıldızlar Atletizm Müsabakaları Yoğun Katılım ile Tamamlandı

Spor şehri Afyonkarahisar sloganları atılan, Türkiye’nin en büyük tesislerine sahip ilimizin tek profesyonel futbol takımının hafta sonunda yaşadığı sayesinde ülke çapında rezil olduk.

Afyonspor kendi evinde, kendi seyircisi önünde 1461 Trabzonspor’u ağırladı.

Tüm sosyal medyalarda olduğu gibi bir çok ulusal kanallarda da futbolcularımızın, otelden stadyuma yaya olarak gittikleri, büyük bir utançla sergilendi. Çünkü onları taşıyacak otobüsün ödemesi yapılmadığı için gelmediği iddia edildi.

Sonrasında, CHP Belediye Başkan adayı Burcu Köksal duruma el attı ve otele otobüs göndermek istedi. İletişime geçti ama nafile… Otobüs gönderse dahi futbolculara otobüse binmemeleri yönünde baskı yapıldığı iddia edildi.

Sonuçta vefakâr oyuncular yürüyerek sahaya geldiler. Ama ortada yaşanan acı gerçek ege’nin incisi Afyonkarahisar’ımızı bir kez daha rezil etmeye yetti. Sosyal medya adeta yıkıldı bu olayla..

Peki bunun hesabını kim verecek. Yönetim bu kadar aciz duruma mı düştü, yöneticilerimiz bu kadar aciz duruma mı düştü.

Başkan adayı Burcu Köksal’ın talebi neden kabul edilmedi, futbolculara o otobüse binmemeleri noktasında kimler talimat verdi.

Tüm taraftarlar açıklama bekliyor, takım yönetici ve İlimiz yöneticilerinden…..