Afyonkarahisar'da Belediye Başkanlığı için yarışan Saadet Partisi, adayını duyurmaya hazırlanıyor

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

Afyonkarahisar'da Belediye Başkanlığı için yarışan Saadet Partisi, adayını duyurmaya hazırlanıyor. Parti, "Afyonkarahisar'da Daha İyi Bir Yaşam Mümkün" sloganıyla 7 Şubat Çarşamba günü saat 17.30'da İl Başkanlığı'nda yapacağı basın toplantısıyla adayını kamuoyuna tanıtacak.

Saadet Partisi'nin seçim kampanyası, Tanıtım-Medya Başkanlığı tarafından yaklaşık iki aydır sürdürülen çalışmalar sonucunda şekillendi. Parti, Afyonkarahisar'ın temel sorunlarına köklü çözümler sunacak projeler hazırladığını ve toplumun her kesimine hitap edecek bir adayla yola çıktığını belirtti.

Partiden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Biz Saadet Partisi olarak, Afyonkarahisar'daki seçim kampanyamızda ötekine, berikine değil insanımıza odaklanıyoruz. Şehrimizin problemlerinin çözümüne odaklanıyoruz. Biz güçlü adayımız ve ekibiyle, insanımızın beklentilerini karşılayacak projelerimizle Afyonkarahisar'da Belediye Başkanlığını kazanarak şehrimize hizmet edeceğiz.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı, Afyonkarahisar sevdalılarını 7 Şubat Çarşamba saat 17.30'da İl Başkanlığımızda gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantımıza davet ediyoruz."