CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, yerel seçimler öncesi başlattığı ziyaret turuna gece gündüz demeden devam ediyor. Bu kapsamda oto pazarını ziyaret eden Köksal, kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret turu düzenleyen CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, soğuk kış günlerinde bile sabahın erken saatlerinde saha ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Esnafın ve çalışan kesimin her anına şahitlik etmeye çalışan Köksal, sorunları birinci ağızdan dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor.

Belediye Başkan Adayı Köksal ve beraberindeki heyet, oto pazarındaki vatandaşların öneri ve taleplerini dinleyerek çözüm odaklı projeler üretileceğinin sözünü verdi. Köksal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Oto pazarında sıkıntı yaşayan tüm hemşehrilerimize söz veriyorum, hepsini tek tek çözeceğiz. Soğuk pazar sabahında hemşehrilerimizin sıcak sohbetiyle içimiz ısındı. Verdiğim tüm sözlerin arkasındayım. Aziz hemşehrilerim şunu çok iyi biliyor ki ben bir Afyonkarahisar sevdalısı olarak son nefesime kadar bu şehrin sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğim.”