İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Afyonspor’un düştüğü son durum hakkında detaylı görüşmelerde bulundu.

Gözden kaçırmayın

Başkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaretBaşkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaret

Özellikle Afyonspor yönetiminde yaşanan olumsuzluklar hakkında incelemelerde bulunan Alper Yağcı, ilimizin tek profesyonel futbol takımının düştüğü bu durumun kabul edilemez olduğunu belirtti.

 Afyonkarahisarlılarla, iş dünyasıyla, taraftarlarıyla ve tüm sporseverlerle birlikte Afyonspor’u yeniden ayağa kaldıracaklarını söyleyen Alper Yağcı, bu konuda üzerlerine düşen her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyledi.

 Spor camiasının tüm paydaşları ile istişareler yapan Alper Yağcı, ‘Önceliğimiz Afyonspor’umuz olacak. Afyonsporumuzun yeniden şahlanması için projelerimiz hazır. Futboluyla, basketboluyla, hentboluyla Afyonkarahisar’ımızı spor şehri haline getireceğiz”dedi.

 İyi Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı konuları görüşmek üzere, İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Efsane Milli Futbolcu Konya Milletvekili Ünal Karaman, İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu ile Hes İlaç Afyonspor’u, Amatör Spor Kulüpleri Derneği, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Faal Hakemler Derneği, Antrenörler Derneğini ziyaret etti.

 Bir 6 kişi ve haber odası görseli olabilir

Bir 4 kişi ve takım elbise görseli olabilir

Bir 6 kişi ve yazı görseli olabilir