Reklam

GÜNCEL FAİZİN ALTINDA KREDİ VERECEĞİZ

GÜNCEL FAİZİN ALTINDA KREDİ VERECEĞİZ

GÜNCEL FAİZİN ALTINDA KREDİ VERECEĞİZ
18 Ocak 2019 - 16:23 - Güncelleme: 21 Ocak 2019 - 09:18

ESOB Başkanı Konak’ı ziyaret eden TEB Kadınana Şube Müdürü Şerife Aydoğuş esnafa seslendi

 

“GÜNCEL FAİZİN ALTINDA

KREDİ VERECEĞİZ”

 

Türk Ekonomi Bankası Afyon Kadınana Şubesi Müdürü Şerife Aydoğuş ile KOBİ Danışmanı Emre Mertgenç, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı makamında ziyaret etti.

Afyon esnafına güncel faiz oranlarının da altında kredi vereceklerini belirten TEB Kadınana Şubesi Müdürü Aydoğuş , bütün esnafları şubelerine başvurmaları halinde ayrıntılı bilgi vermeye hazır olduklarını söyledi.

ESOB Başkanı Konak “Esnaf ve sanatkârımız için kredi çeşitliliğini arttırmak, nakit akışının hızlanmasını sağlamak amacıyla, TEB Türkiye Ekonomi Bankası ile mutabakata varılmış olup; bu mutabakat çerçevesinde Odalarımıza kayıtlı esnaf ve sanatkârlarımıza güncel banka faiz oranlarının da altında, 36 aya varan vadelerle kredi kullanma imkânı sağlanmıştır. Bunun yanında esnaf ve sanatkârlarımız 29 gün blokeli “0” komisyonlu pos, 25 adete kadar EFT, Havale, Hesap işletim ücreti muafiyetinden de yararlanabileceklerdir” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet
    1 yıl önce
    Hala anlamadılar. Kanımızi emen bu bankalardan kurtulmadigimiz sürece iflah olmayiz. Yağmurlu günde elimizden şemsiye almaya başladılar