Reklam

FATİH KAYACAN, AK PARTİ'YE GEÇECEK Mİ?..

FATİH KAYACAN, AK PARTİ'YE GEÇECEK Mİ?..

FATİH KAYACAN, AK PARTİ'YE GEÇECEK Mİ?..
20 Ocak 2020 - 12:05

Recep Tayyip Erdoğan'ın "küskünleri yeniden kazandırma" adına belediye başkanlarına kucak açma projesi çerçevesinde, AK Parti ülke genelinde belediye başkanlarına kapıyı açtı.

Geçen seçimde, AK Parti'den aday yapılmayan ancak her defasında "ben AK Partiliyim ve Recep Tayyip Erdoğancıyım" diyen, Bolvadin'den bağımsız olarak yeniden belediye başkanı seçilen Fatih Kayacan'ın AK Parti'ye katılıp katılmayacağı merak konusu.

Siyasi kulislerde, önümüzdeki AK Parti meclis grup toplantılarında Kayacan'ın BBP'den kendisiyle birlikte hareket eden belediye meclis üyeleriyle birlikte AK Parti'ye geçeceği ve rozetinni bizzat Recep Tayyip Erdoğan tarafından takılacağı belirtiliyor.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • tunç tekin
  1 ay önce
  Eğer Kayacan Akparti'ye geçerse hem ona, hem de Kayacan'a tekrar kapı açan Akparti'ye yazıklar olsun."Temiz Siyaset" diyerek yola çıkanların sonu budur.Madem Kayacan'ı tekrar partiye alacaktın, 31 Mart'ta niye aday yapmadın ey Akparti?Malesef Türkiye'de sorun "omurga" ve "karakter" sorunudur.Eski siyaset taktikleri hortlamıştır.Düne kadar birbirine küfreden liderler bugün canciğer dost olmaktadır.Nerede ileri görüş, nerede basiret,nerede devlet adamlığı....
 • Mehmet K.
  1 ay önce
  Kayacan Partiye dönsün Dayı Partiden Gitsin olması gereken bu.
 • Nur
  1 ay önce
  Onun hali zor üzerinde okadar ah varki. Vebal yüklü vebal.
 • Recep Sarıkoç
  1 ay önce
  Ne kadar hazımlısınız?Kayacanı kapı dışarı et.Sonra geri gelsin de.Sadece Bolvadindeki baronlar mı suçlu?Afyon il teşkilatı ve daha yukarisı genel merkez neci?Halkla dalga geçmeye devam edin bakalım.Bir gün bu halk sen ve sizin dalavereci zihniyetinize kapıyı gösterecek.
 • Ali
  1 ay önce
  Sayın başkan inşallah geçecek ve o baronların oyununu bozacak Allah in izniyle
 • Bolvadin
  1 ay önce
  Bolvadin'deki AKP baronları onu istemez. Bolvadin AKP daha düne kadar AK Partiye sövenlerin işgali altında. Kayacan geçerse onların düzeni bozulur. Halk onları sevmiyor ama onlar partinin sırtında kene gibi yapışmışlar inmiyorlar.
 • Nur
  1 ay önce
  Yorumunuzu beğenmedim sizi kınıyorum. Her kezin yarası farklıdır