Reklam

Evlilik dışı ilişkiler normalmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor

AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “2021 Afyonkarahisar Aile Yılı” projesi tanıtım toplantısında konuştu.

Evlilik dışı ilişkiler normalmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor
26 Ocak 2021 - 11:56 - Güncelleme: 27 Ocak 2021 - 11:07
AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “2021 Afyonkarahisar Aile Yılı” projesi tanıtım toplantısında konuştu.

Yurdunuseven "Televizyon programlarında dizi benzeri adı altında maalesef evlilik dışı ilişkiler sanki güzelmiş, böyle şeyler yapılabilirmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor" dedi.

Milletvekili Yurdunuseven, konuşmasında "2021 Afyonkarahisar Aile Yılı” projesinin gerçek anlamda Afyonkarahisar’ın 2. güzel projesi olduğunu" söyledi.

“2020 yılında sevgi ile başladık, 2021 yılında da inşallah aile ile devam ediyoruz." diyen Yurdunuseven, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Yurdunuseven sözlerini şöyle sürdürdü:

"Aile toplumun temelidir. Mutlaka evlilik yapılmalı. Zürriyet yani alt soyumuzun selameti için evlilik birliğinin çok büyük önemi var. Televizyon programlarında dizi adı altında maalesef evlilik dışı ilişkiler sanki güzelmiş, böyle şeyler yapılabilirmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor Ama toplumun temeline dinamit yerleştirme işte burada bu şekilde başlamaktadır. Gelişen teknoloji, televizyon eğitim için kullanıldığında güzeldir. Zürriyetimizin temeli, alt soyumuzun temeli evlilikle başlıyor dedik. Çocuk sahibi olduktan sonra çocuğun ilk eğitimi ailede başlıyor. Çocuk ailede sevgiyi, saygıyı, hakkaniyeti, paylaşmayı öğrenir."

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Alp
  6 ay önce
  Zinayı suç olmaktan ben mi çıkardım.
 • Ottoman
  6 ay önce
  sayın vekil iktidar olan siz değil misiniz? bu normalleşmeyi engellemek sizin elinizde değil mi? neden evlilik dışı ilişkileri normalmiş gibi gösteren dizi ve programlara engel olmuyorsunuz? vatandaş mı yapsın sizin yapamadıklarınızı?
 • Hak Dili
  6 ay önce
  Sayın vekil siz ne kadar hakkaniyetlisiniz ? Avukatlık yaptığınız dönemde ne kadar hakkaniyetli idiniz? Akrabalarınızla ne kadar hakkaniyetlisiniz ? Yaptığınız, gördüğünüz işlerde ne kadar hakkaniyetli idiniz? bunları merak ediyorum. Aile birliği için sevgi saygı hakkaniyet önemli diyorsunuz ama bunların yüzde kaçını kapsıyorsunuz? Akrabalarınızın tümüyle eşit mesafede misiniz? Yoksa dolduruşa gelip mazlumu ezen tarafta mısınız? Sizin için önemli olan aile birliği hakkaniyet nerede?