Reklam

ESKİŞEHİR'DEN AFYON'A BONZAİ GETİRMİŞLER!..

Afyonkarahisar İI Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; S.E. ve M.K. isimli şüpheliler tarafından Eskişehir İlinden Afyonkarahisar İline satmak amacıyla uyuşturucu madde (bonzai) temin edilerek getirildiği.

ESKİŞEHİR'DEN AFYON'A BONZAİ GETİRMİŞLER!..
04 Haziran 2020 - 10:52 - Güncelleme: 04 Haziran 2020 - 12:11
Afyonkarahisar İI Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; S.E. ve M.K. isimli şüpheliler tarafından Eskişehir İlinden Afyonkarahisar İline satmak amacıyla uyuşturucu madde (bonzai) temin edilerek getirildiği ve şüphelilerin ellerinde bulunan uyuşturucu maddeleri satışa başlayacaklarına dair ihbar alınmış ve 30.05.2020 günü saat: 19.15 sıralarında gerçekleştirilen operasyonda; bahse konu şüpheliler takibe alınarak, şüphelilerin içerisinde bulunduğu 03 K... plakalı araç durdurulmuş araç içerisinde ve şüphelilerin üzerinde yapılan aramada (46) paket halinde (46) gr. bonzai maddesi ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak yakalanan şüpheliler S.E. ve M.K. hakkında yasal işlem başlatılmış olup, adli makamlara sevk edilmiştir,

YORUMLAR

  • 0 Yorum