Reklam

ESKİ VEKİL AFYON'A HANGİ HİZMETLERİ YAPMIŞ?!

‘Eski berberlere traş olmayın’ diyen siyasi rakibi Mahmut Koçak’a cevap veren MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Mahmut Koçak’ın geçmişte iktidar partisinden vekillik yaptığı süre boyunca Afyonkarahisar’a ne gibi hizmetler yaptığını seçim süreci boyunca anlatmasını istedi. Çetinkaya, Milletvekili Mehmet Taytak’ın son 1 ayda 3 önemli konuyu hayata geçirdiğine de dikkat çekti.

ESKİ VEKİL AFYON'A HANGİ HİZMETLERİ YAPMIŞ?!

‘Eski berberlere traş olmayın’ diyen siyasi rakibi Mahmut Koçak’a cevap veren MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Mahmut Koçak’ın geçmişte iktidar partisinden vekillik yaptığı süre boyunca Afyonkarahisar’a ne gibi hizmetler yaptığını seçim süreci boyunca anlatmasını istedi. Çetinkaya, Milletvekili Mehmet Taytak’ın son 1 ayda 3 önemli konuyu hayata geçirdiğine de dikkat çekti.

ESKİ VEKİL AFYON'A HANGİ HİZMETLERİ YAPMIŞ?!
07 Şubat 2019 - 15:06

ÇETİNKAYA: “ESKİ VEKİL AFYON’A VEKİLLİK DÖNEMİNDE NE HİZMET YAPMIŞ”

‘Eski berberlere traş olmayın’ diyen siyasi rakibi Mahmut Koçak’a cevap veren MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Mahmut Koçak’ın geçmişte iktidar partisinden vekillik yaptığı süre boyunca Afyonkarahisar’a ne gibi hizmetler yaptığını seçim süreci boyunca anlatmasını istedi. Çetinkaya, Milletvekili Mehmet Taytak’ın son 1 ayda 3 önemli konuyu hayata geçirdiğine de dikkat çekti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) haftalık basın toplantısına Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ve partiler katıldı.  MHP’nin 50. yıl kutlamalarının Adana ilinde gerçekleşeceğini söyleyen Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, başta Afyonkarahisar merkez olmak üzere 52 belediyeye talip olduklarını ifade etti. Kartal, “ Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun üzerinden 50 yılı geçmiş bulunmaktadır. İlk kurultayın yapıldığı Adana da bu hafta sonu düzenlenecek büyük bir organizasyonla partimizin 50. yılı kutlaması tüm teşkilatlarımızın katılımıyla gerçekleşecektir. Sayın Genel Başkanımız Türkmen Beyimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyin ifade ettiği üzere ‘Partimizin yaşı 50, siyasetimizin yaşı 71, davamızın yaşı Türklüğün doğumu ile yaşıttır’ demiştir. MHP Afyonkarahisar il teşkilatının Türkiye genelinde en fazla belediye başkan adayı gösterdiği il Afyonkarahisar’dır. Yine halı hazır da Türkiye genelinde en fazla belediyeye sahip olduğu il de Afyonkarahisar’dır. Başta Afyonkarahisar merkez olmak üzere 52 belediye’de iddialıyız, inanıyoruz ve kazanacağız” dedi.
 
“MHP 50 YILDIR SİYASİ ÇİZGİSİNDEN HİÇ SAPMAMIŞTIR”
Hafta sonu düzenlenecek olan bir programla MHP’nin 50. yılının kutlanacağını belirten Afyonkarahisar MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti var oldukça MHP’de varlığını devam ettirecektir” diye konuştu. Çetinkaya, “9 Şubat 1969 yılında kurulan partimizin 50. yıl kutlamaları Adana da gerçekleşecektir. MHP, 50 yıldır siyasi çizgisinden hiçbir şekilde sapmamış, saptırılamamış tüm projelere, oyunlara ve bölmelere rağmen bugün itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası noktasında devletin temel taşı olmuş bir siyasi harekettir. Ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti var oldukça MHP’de varlığını devam ettirecektir” diye konuştu.
 
“MİLLETVEKİLİ TAYTAK SON 1 AYDA ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAMIŞTIR”
Bir belediye başkan adayının geçmişte Afyonkarahisar’ da milletvekilliği görevini yaptığını ve o adayın vekilliği boyunca ne yaptığını seçim sürecinde anlatmasını isteyen Çetinkaya, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın ise son 1 ayda Afyonkarahisar’ın 3 önemli konusunu hayata geçirdiğini söyledi. Afyonkarahisar’da kenevirin ekilmesiyle ilgili önemli adımların atıldığını ve işin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasına kaldığını müjdeleyen Çetinkaya, “Sayın vekilimiz Genel Başkanımızın yol arkadaşı milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey son 1 ay da Afyonkarahisar’ın 3 önemli konusunda önemli çalışmalar yapmıştır. Siyasi rakibimiz olan bir belediye başkan adayı geçmişte ilimizde milletvekilliği yapmıştır. Başkan adayının önümüzdeki seçim sürecinde Afyonkarahisar’da vekillik yaptığı dönemde ne gibi hizmetler yaptığını anlatmasını isteriz. MHP Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ise son 1 ayda 3 önemli konuyu Afyonkarahisar’a kazandırmıştır. Kenevir ekiminde Türkiye genelinde 19 il’e izin verilmiş ve Afyonkarahisar bu konuda mağdur edilmişti. Konuyu milletvekilimiz Mehmet Taytak Beye ilettiğimizde bu konuyla ilgili hemen bir çalışma başlattı. Afyonkarahisar’da kenevirin ekimiyle ilgili önemli adımlar atıldı. Şuanda Sayın Cumhurbaşkanımızın önünde imza da beklemektedir. Afyonkarahisar kenevir ekilir iller arasında 20. sırada yerini alacaktır. Bu sayın vekilimiz gayretleri ve çalışmaları neticesinde olmuştur. Biz kendisine buradan Afyonkarahisar halkı adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yine diğer bir girişim olan hayvan kontrol ve denetimi çalışmamızda önemli safhaya gelmiştir. Yine dün gündeme düştü. Dünyadaki ve ülkemizdeki futbol takımlarının kamplarını yapabilecekleri bir kamp merkezi kurulmasıyla alakalı TBMM’ye sayın vekilimiz teklifi sundu. Bu konuyla ilgili de önemli adımlar atılmıştır. Saymış olduğumuz 3 konu son 1 ay içerisinde Afyonkarahisar’a kazandırılmış nimetlerdir. Bundan sonra inşallah Afyon Belediyesi de bize geçtiğinde daha büyük yatırımları ve hizmetleri göreceğiz” dedi.
 
 “AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”
Ayağı yere sağlam basan projelerle Afyonkarahisar halkının karşısına çıktıklarını vurgulayan Çetinkaya, “Bunun tersini iddia edenlere hodri meydan” dedi. Çetinkaya, “Afyonkarahisar da güzel bir seçim kampanyasının sürdüğüne inanıyorum. Afyonkarahisar’ın daha biz belediye başkanlığı görevini almadan sayemizde çok kazımlar elde ettiğini düşünüyoruz. Hastane, Kentsel Dönüşüm ve Su faturalarında indirim projelerinin kamuoyunda ses getirdiğini ve diğer adaylarından da bir ay sonra bu vaatleri duymak bizleri son derece memnun etmiştir. 2014 yılında da gündeme getirdiğimiz hilal kart uygulamamız şimdi başka adaylar tarafından her ne kadar ismi değiştirilmiş olsa da taklit ettiklerini görüyoruz. Bu şehrin vizyon, proje ve ilerleme açısından lokomotifi olduğumuzu tescil eden seçim süreci devam etmektedir. Bizim Afyonkarahisar halkının karşısına ayağı yere sağlam basan projelerle çıkıyoruz. Eğer bunun aksine iddia eden varsa buradan hodri meydan diyorum. TV karşısında projeleri tartışabilir” diye konuştu.
 
 

YORUMLAR

 • 19 Yorum
 • feridun as
  6 ay önce
  iskender manap sözüm sana diğerleri ne yapğtı onlar farklımı sankı şu zihnıyetını degıstır bence
 • Ramazan
  6 ay önce
  Fatih Çetinkaya Başkan Allah’ın da yardımıyla akıllı düşünmek gerekirse Fatih Çetinkaya ya oyları vermek lazım başı boş lafın nereye gittiğini bilmeyen ahmaklar görüyorum öyle adamlarında oyu lazım değil defolsun nereye veriyorsa versin hakikat adamı dürüst düşünceli başkan Fatih Çetinkaya başkasını tanımam
 • İskender Manap
  6 ay önce
  1-)Iller bankasından nüfusuna oranla gelen payın belediye çalışanlarının maaşına bile yetmediği bu ufak anadolu kasabasında yapılan parke,yol,dere ıslahı,sulama göleti,köy fırınları,Ilçe ile arasındaki mesafeyi yarıya düşüren yeni yol yapımı,yeni kabristan kazanımı ve herşeyden önemlisi iki kan davalı aileyi bir sofraya oturtmuştur. Bilip bilmeden yalan yanlış ithamlarda bulunmak ne müslümanlığa yakışır nede adamlığa. 2-)MTA'nin Türkiye'nin her yerinde sondaj salma yetkisini kullanarak bozhüyük sınırları içersinde saniyede 40 litre 85 derece su çıkarması sonucu MTA bünyesinden MTA Genel Müdürlüğünde yapılan kapalı zarf usulü ihaleyi Korel firması devletten 49 yıllığına kiralamış ve Bozüyük belediyesinin kurulan sera alanında zerre yaptırımı söz konusu olmamakla birlikte milli emlaktan kiralama yapılmıştır.Şuan faaliyet gösteren Sera da bozhüyüklü vatandaşların istihdamını rica ile sağlayan Fatih Çetinkayadır ve yalan yanlış ithamlara maruz kalmamalıdır. 3-)Gelelim Bozhüyüğün köy statüsüne düşürülmesine Fatih Çetinkaya'nin 2009-2014 yılları arası görev yaptığı Bozhüyük 2008 yılındaki nüfusunun 2000in altında kalması göz önünde bulundurularak 2013 yılında köy statüsüne düşürülme kararı açıklanmıştır. Konu Fatih Çetinkaya tarafından Avrupa Insan Hakları Mahkemesine Avrupa Birliği uyum ictihatleri kapsamında taşınmıştır ve hala sonuçlanmamıştır.Ayrica 2013 yılında 2000in altında kalma nedeni bir önceki başkanın nüfustan Fatih Çetinkaya ya oy verecek 130 vatandaşın ikametinin düşürülmesinden kaynaklıdır Herşeyi bir kenara bırakın MHP bu bulunduğunuz ithamların zerresi gerçek olsa il belediye başkanlığına aday gösterir miydi? veyahut geçen dönem kaybetmek üzereyken Akp bu ithamların belgelerini ortaya çıkaramazmiydi ? Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve yarın ahirette yakanıza yapışacak bir çift elden kurtulun.
 • Üç hilal
  6 ay önce
  İnşallah fatih çetinkaya başkan kazanır
 • Halil Çakmak
  6 ay önce
  Fatih Başkan herzanan bişey yaptı. Dosta gurur düşmana vurur hesabı. Allahın izniyle kendisi daha çok şey yapacaktır
 • Ahmet
  6 ay önce
  Ben bu yerel seçim döneminde kimsenin gündeme getirmediği bir konuyu gündeme getirmek istiyorum. Sokak köpekleri... İlimiz Harbiş-Fatih ve İstiklal mahalleleri sakinleri olarak başıboş ve kalabalık sürü halinde gezen sokak köpekleri büyük bir sorun. Yaz-kış gece-gündüz başıboş köpeklerle iç içe yaşıyoruz. Madem sokak köpekleri mahalle aralarında yaşayacaktı Devlet parkının arkasındaki hayvan barınağı niye yapıldı. Eski başkan Çoban zamanında defalarca şikayet edilmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı. Eğer Çoban aday olsaydı sırf bu nedenle Çoban'a oy vermeyecektim. Maalesef şu andaki adayların hiçbirinden ben bu konuda bir söz duyamadım. Afyon'a belediye başkanlığı yapacak adaydan talebimiz bu sorunun çözülmesi. Kimse sokak köpekleri itlaf edilsin demiyor; belediye sokak köpeklerini barınaklara toplasın. Kimse korkudan çoluğunu çocuğunu dışarıya çıkarmıyor. Hayvanlar kalabalıklaşınca saldırganlaşıyor. Kayseri'de vs. olduğu gibi illa birisinin başına birşey mi gelmesi lazım ???
 • Mustafa Akil
  6 ay önce
  Kent Filimci Fatih, Horzum senin ipini pazara çıkarttı cevap bile veremedin. Milleti yalanlarınla kandırıp hem partini hem liderini zora düşürdün. Şimdi sana arka duran vekilinde senle yanacak. Böle sataşmalar ve gündem değiştirmeler de seni kurtaramayacak. Ne oldu en başta rakiplerime herhangi bir söz söylemeyeceğim demen? Baktınki foyan meydana çıktı kaybedeceğini anladın şimdi Kocak ı karalayıp kendinimi kurtarıcan. Asıl oyun başka Fatihi adaylıktan çektirip tüm oyları Zeybek e yönlendirmek. Ama millet kimin ne olduğunu biliyor sonunda kazanan HAK ile olan HALK olacak..
 • ZAFER03AFYON
  6 ay önce
  Sen Bozhüyük Belediye Başkanı iken Beldene ne yaptın.Şimdi Belden hangi konumda.Ona cevap ver
 • halk
  6 ay önce
  büyükşehirde hdp ile gizli ittifak içinde olan parti yarın başkanlık içinde girer ve ülkeyi alırlar o yüzden kim hdp ile ittifakta belli oy moy yok milletçilik budur ...
 • Ahmet
  6 ay önce
  Afyonspora sahip çıktı 2.lige taşıdı daha ne yapsın
 • Ramazan yiğit
  6 ay önce
  Fatih sen zordaki insanlara yardımın ne olduğunu bilmedigin için süs rezil olma koçak binlerce insanın sağlık işlerini halletti misafir etti hatta yol paralarını da verdi çünkü o bir müslüman
 • İkbal avşar
  6 ay önce
  Ne yaptı söylüyeyim fatih çetinkaya Afyonun ismine karahisar ekletti garibanin elinde tuttu daha neler yapacak göreceğız allahın izniyle.
 • mantıklı
  6 ay önce
  Bu seçim Koçak..Kusura bakmayın..
 • Ahmet
  6 ay önce
  Afyon'un Fatihi ittifak Kurban istiyor. Geçmiş olsun.
 • Haşgeşgafalı
  6 ay önce
  Fazla büyük konuşmaya gerek yok şaşaya vermeye gerek yok önemli olan adsız kahramanlar
 • Çagatay
  6 ay önce
  Sayın "kent bilimci"ye biz de sormak isteriz, Mahmut başkanı bilen biliyor da velev ki sözlerinde haklı olsun, Taytak ve Koçak yarışmıyor burada, sen bozuyuk köyünde ne yaptın onu anlat.
 • Karakurt34
  6 ay önce
  Siz kısa donla gezerken hastanemize bazı cihazlar sayın mahmut kocak sayesinde gelmiştir. Anju olmaya eskişehire izmire gidenler bilir...
 • afyonlu
  6 ay önce
  Afyon'u Afyonkarahisar yaptı ya devleti masrafa sokmaktan başka ne yaptı
 • afyonlu
  6 ay önce
  bu sarayın bahçıvanı ve müritlerinden bi halt olmaz. beyaz çorap giymekle uzun bıyık bırakmakla rakıyı sek içmekle milliyetçilik olmaz.