Reklam

ESKİ ÇİMENTO FABRİKASI ARAZİSİNE YAPILAN KOOPERATİF BİNALARINDA YANGIN ÇIKTI

Park Afyon arkasında, eski Çimento Fabrikası arazisine kurulan konut yapı kooperatifi binalarında yangın çıktı. Yangının yıldırım düşmesi sonucu çıktığı, bir binanın çatısında çıkan yangına istfaiy ekiplerinni müdahalesi devam ediyor.

ESKİ ÇİMENTO FABRİKASI ARAZİSİNE YAPILAN KOOPERATİF BİNALARINDA YANGIN ÇIKTI
20 Mayıs 2020 - 22:47 - Güncelleme: 21 Mayıs 2020 - 10:32
Binanın çatısı alev alev yandı Afyonkarahisar'da akşam saatlerinde bir inşaat halindeki binaya yıldırım isabet etmesiyle birlikte binanın çatısı alev alev yandı.


Binanın çatısı alev alev yandı

Afyonkarahisar'da dün saat 22.00 sularında Demiryol-İş Sendikası, Harb-İş Sendikası ve Yol-İş Sendikası tarafından ortaklaşa yaptırılan binalara ait inşaat alanı 2. bloklarda yer alan binaya yıldırım isabet etti.Güvenevler Mahallesi'ndeki binanın çatısında izolasyon malzemeleri alev aldı.

Olay Afyonkarahisar'ın Güvenevler Mahallesinde meydana geldi. Eski Çimento Fabrikası olarak bilinen alan üzerinde devam eden inşaat halinde bir binanın çatısına yıldırım isabet etti. Yıldırım'ın düşmesiyle birlikte binanın çatısında yangın meydana geldi. Olayı gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 40 metrelik yangın merdiveni ile çatıda meydana gelen yangına müdahale etti. Yangın yaklaşık 1 saatte kontrol altına alındı. Her hangi bir olumsuzluk olması durumuna karşı 112 Acil Servis ekipleri de olay yerinde hazır bulundu. Olayda can kaybı olmazken, maddi hasar meydana geldi. İtfaiye ekipleri soğutma çalışmalarını sürdürürken, polis ise olayla ilgili çalışma başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum