Reklam

ENİŞTE PARTİLERİNDE TEŞKİLAT KURMA DURUMU NE?..

AK Parti'de ve AK Parti hükümetlerinde önemli görevler üstlendikten sonra bir süre partilerinden ayrı kalan ve bu yıl partileşen, Afyonkarahisar'ın eniştelerinin kurdukları partilerin il teşkilatları merakla bekleniyor.

ENİŞTE PARTİLERİNDE TEŞKİLAT KURMA DURUMU NE?..
11 Haziran 2020 - 23:53
AK Parti'de ve AK Parti hükümetlerinde önemli görevler üstlendikten sonra bir süre partilerinden ayrı kalan ve bu yıl partileşen, Afyonkarahisar'ın eniştelerinin kurdukları partilerin il teşkilatları merakla bekleniyor.Ali Babacan'ın kurduğu Deva Partisi'nde, eski AK Parti Milletvekili Hatice Özkal'ın kurucular arasında yer almasıyla teşkilatın bu isim etrafında kurulacağı tahmin ediliyor.Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nde teşkilat durumu hakkında kamuoyunda ve siyasi kulislerde dolaşanbir bilgi şimdilik yok...

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Batuhan
  8 ay önce
  Afyon heyecanla bekliyor... Gelecek deva........ İkisi içinde afyondan yoğun başvuruların olduğu biliniyor.
 • yakup
  8 ay önce
  kapıma oy için gelmesinler verecek oyumuz yok, Türkiyenin üzerinde proje uygulanmasına tahammülümüz yok. Tek ortak noktaları Erdoğan düşmanlığı olanlara yollar kapalı .Evet bazı sorunlarımız var fakat Dünyada şu dönemde en çok büyüyen ülke Türkiyede Mevcut güçlü iktidar giderse Suriye gibi oluruz. biz nereye gideceğiz. bu nedenle Hiç bir Projeye geçit yok.
 • Mustafa
  8 ay önce
  Haklısın kardeş şuanda iyi giden TÜRKİYEMİZE oynanan oyun ile güçlü TÜRKİYE nin önünü kesmek istiyorlar bunlara fırsat vermeyelim AFYON olarak biz dik duralım ve reisin yanında olalım ALLAHIMIN İZNİYLE bizi kimse yıkamayacak..
 • Afyonlu
  8 ay önce
  Öylesine haber yapıyorsunuz. Yeni hiçbir bilgi yok yaptığınız haberde.