Reklam

EMNİYET'TEN FUHŞA SUÇ ÜSTÜ!..

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda 2 kişi yakalandı

EMNİYET'TEN FUHŞA SUÇ ÜSTÜ!..

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda 2 kişi yakalandı

EMNİYET'TEN FUHŞA SUÇ ÜSTÜ!..
08 Ağustos 2020 - 12:39

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda 2 kişi yakalandı

 

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Yunus Emre Mahallesi Musalla Sokak No: 12 sayılı adreste fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine harekete geçtiler. Fuhuş yapıldığı ihbar edilen evi bir süre uzaktan izleyen ekipler, ikamete giren bir erkek şahsın yaklaşık yarım saat sonra ikametten ayrıldığını tespit etmeleri üzerine bahse konu kişinin bilgi sahibi olarak ifadesini aldı. Bahse konu kişi yazılı ifadesinde evde 70 TL karşılığında G.Ö. isimli kişiyle birlikte olduğunu beyan etti.

Emniyet güçleri müşteri kılığına girerek tespit edilen numarayı aradıklarında telefonu açan kişi iki bayan şahıs olduklarını isterse diğer bayan şahsı da yönlendirebileceğini, kişi başı 150 TL ücret karşılığında görüştüklerini beyan etti. Şahsın beyanı üzerine bahse konu Yunus Emre Mahallesi Musalla Sokak No 12 sayılı adrese giden ekipler ikamette G.Ö. ve F.Ü. isimli şahısların olduğunu tespit ettiler. Bu esnada ikamete gelen erkek şahsında fuhuş yapmak için geldiğini beyan etmesi üzerine şahsın yazılı olarak beyanını alan ekipler, Asayiş Şube Müdürlüğü’nde G.Ö. ve F.D.’nin ifadelerini aldılar. G.Ö. ve F.D. ifadelerinde, F.Ü. isimli şahsın G.Ö. isimli şahıs ile birlikte bahse konu ikamette fuhuş yaptıklarını, müşterileri G.Ö. isimli şahsın temin ettiğini, kendisinin de ilişkiye girdiği müşterilerden adam başı 30 TL ücreti G.Ö.’ye ikameti kullanma ücreti olarak verdiğini beyan etti.
Suçlamaları kabul etmeyen G.Ö.’nün şüpheli olarak ifadesi alınırken, F.Ü. isimli şahsın mağdur olarak ifadesi alındı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • SIFIR3
    1 ay önce
    Dün internette bir haber sitesinde Kılıçdaroğlu bu hükümet döneminde fuhuş artışa geçti demiş, kendisini sevmem ve yaşım elli iki şimdiye kadar chp ve sol partiye oy vermedim ama adam kırk yılda bir doğru söylemiş, ehven-i şer yani kötünün iyisi diye sağ partilere ve on sekiz senedir de ak partiye oy verdim ama adamın dediği gibi bunların döneminde maalesef fuhuş artışa geçti,fuhuş, zina, nikahsız evlilikler, boşanmalar bu dönemlerde tırmanışta,afedersiniz alan razı veren razı olursa serbest hesabı göz yumdular fuhuşa ve zinaya, zinayı bile bu düşünceyle suç olmaktan çıkardılar, on sekiz yıldır oy verdiğim ve hakkım olduğu partiye de öz eleştiri yapmak herhalde hakkım olsa gerek, acilen bu fuhuş ve zina hakkında önlem almaları lazım yoksa avrupanın istediği uçuruma doğru yâni ahlâksız bir toplum ve gençlik yetişmeye başlıyor, bu hususta caydırıcı yatırımlara ülke olarak acilen ihtiyacımız var...