Reklam

Emirdağ Belediyesinden 'Mobil demokrasi Türkiye' uygulaması

Emirdağ Belediyesinden ‘Mobil demokrasi Türkiye’ uygulaması

Emirdağ Belediyesinden 'Mobil demokrasi Türkiye' uygulaması
04 Mayıs 2021 - 12:56
Emirdağ Belediyesi, vatandaşlara daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek için ‘Mobil Demokrasi Türkiye’ uygulamasını hayata geçirdi. Vatandaşlar artık Emirdağ Belediyesi ile ilgili haberleri tek dokunuşla ulaşabilecekler ve çek-gönder modülü sayesinde kolaylıkla fotoğraf ekleyip şikayetlerini gönderebilecekler.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatları ile Emirdağ Belediyesi  ‘Mobil Demokrasi Türkiye’ uygulamasına geçti. Whatsapp iletişim hattı ve sosyal medya üzerinden halkla sürekli irtibat halinde olan Emirdağ Belediyesi, mobil demokrasi platformunda da yerini aldı. ‘Mobil Demokrasi Türkiye’ uygulamasını kolaylıkla app store -Google playden veya ‘indir.mobildemokrasi.com’ linkini kullanarak indirebilirsiniz.

“İlçemizi birlikte yönetelim”
Uygulama hakkında bilgiler veren Başkan Koyuncu, “Mobil demokrasi sistemi ile vatandaşlarımıza daha iyi ve hızlı bir hizmet sunmayı planlıyor. Vatandaşlar bu sistemi “MobilDemokrasi” uygulamasını Google Play Store’dan veya Apple Store’dan ücretsiz olarak indirerek anlık duyuruları, Emirdağ Belediyesi ile ilgili haberleri, tek dokunuş ile istek veya şikâyetlerini, güncel belediye anketlerini ve projeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler. Tüm Emirdağ’lı vatandaşlarımız, ilçemize dair en güncel haberlere, etkinlik bilgilerine, nöbetçi eczanelere, anlık elektrik ve su kesintilerine, meteoroloji tarafından yapılan uyarı ve bilgilendirmelere, anketlere anında ulaşabiliyor olacaklar. Vatandaşlar tüm şikayetlerini Emirdağ Belediyesi’ne çek-gönder modülü sayesinde kolaylıkla fotoğraf çekerek ve şikayetin bulunduğu konumu harita üzerinde işaretleyerek iletebilecekler. Emirdağ Belediyesi tarafından ortak bilgi sisteminde toplanan tüm şikayetler ilgili müdürlüklere online olarak iletilerek anında çözüme kavuşturulacak. Bu sistem ile Emirdağ’ımızı birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum